Wiercimy

Dom Wina wprowadza na polski rynek wina Chateaux z oferty Grupy Freixenet / Yvon Mau

Dom Wina, jeden z liczących się na polskim rynku importerów i dystrybutorów win jakościowych rozszerza swoje portfolio win francuskich. Do obecnych już od roku win z regionu Bordeaux:1. La Croix de Mauregard Blanc2. La Croix de Mauregard Rouge,3. Chateau Ducla Bordeaux Superieur,dołączyły wina oferowane przez należącego do Grupy Freixenet negocjanta – Yvon Mau.W ramach programu Crus Clasiques oferowane są wina ze wszystkich liczących apelacji regionu Bordeaux. Wina te oferowane są na zasadzie wyłączności. W pierwszym etapie Dom Wina wybrał wina z lewego banku Bordeaux:1. Chateau Haute Brande Cuvee Fougirard - AOC Bordeaux 20042. Chateau Ducla – AOC Bordeaux Superieur 2002-033. Chateau Ducla – AOC Entre-Deux-Mers 20044. Chateau Proms-Bellevue – AOC Graves Rouge 2004-055. Chateau Preuillac – AOC Medoc 2001Wyżej wymienione wina początkowo oferowane będą tylko w ramach Klubu Domu Wina – stowarzyszenia miłośników wina i jednocześnie klientów Domu Wina. W drugiej kolejności wina te wejdą do stałej oferty Domu Wina. Po wakacjach wprowadzone do oferty zostaną także wina z prawego banku Bordeaux z takich apelacji jak Pommerol

Dom Wina, jeden z liczących się na polskim rynku importerów i dystrybutorów win jakościowych rozszerza swoje portfolio win francuskich. Do obecnych już od roku win z regionu Bordeaux:

1. La Croix de Mauregard Blanc

2. La Croix de Mauregard Rouge,

3. Chateau Ducla Bordeaux Superieur,

dołączyły wina oferowane przez należącego do Grupy Freixenet negocjanta ? Yvon Mau.

W ramach programu Crus Clasiques oferowane są wina ze wszystkich liczących apelacji regionu Bordeaux. Wina te oferowane są na zasadzie wyłączności. W pierwszym etapie Dom Wina wybrał wina z lewego banku Bordeaux:

1. Chateau Haute Brande Cuvee Fougirard – AOC Bordeaux 2004

2. Chateau Ducla ? AOC Bordeaux Superieur 2002-03

3. Chateau Ducla ? AOC Entre-Deux-Mers 2004

4. Chateau Proms-Bellevue ? AOC Graves Rouge 2004-05

5. Chateau Preuillac ? AOC Medoc 2001

Wyżej wymienione wina początkowo oferowane będą tylko w ramach Klubu Domu Wina ? stowarzyszenia miłośników wina i jednocześnie klientów Domu Wina. W drugiej kolejności wina te wejdą do stałej oferty Domu Wina. Po wakacjach wprowadzone do oferty zostaną także wina z prawego banku Bordeaux z takich apelacji jak Pommerol czy Saint Emillion.

Wina te będzie można także zdegustować podczas ?Salonu Degustacyjnego Win? organizowanego po raz pierwszy przez Dom Wina w dniach 10 i 12 maja 2006 r. więcej informacji pod adresem: http://www.domwina.pl/salon/salon.htmlWiecej informacji o firmach Freixenet, Dom Wina oraz samych winach na www.freixenet.com oraz www.domwina.pl.

Źródło Freixenet Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  mBank: lokata strukturyzowana Gorąca dwudziestka II

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy