Wiercimy

Global Domino?s Day ? międzynarodowe pizza party z Domino?s Pizza

Global Domino?s Day ? międzynarodowe pizza party z Domino?s Pizza
W czwartek, 8 grudnia, Domino’s Pizza na całym świecie świętować będzie Global Domino’s Day – największe pizza party na Ziemi! Wyjątkowa skala i formuła tego wydarzenia, organizowanego przez sieć pizzerii obecną na ponad 70 rynkach, obejmie również Polskę.Global Domino’s Day to wyjątkowe wydarzenie, które połączy miliony fanów Domino’s Pizza na całym świecie. Tego jednego dnia, tysiące pizzerii Domino’s na 3 kontynentach, wspólnie ze swoimi klientami, obchodzić będą swoje święto, celebrując jednocześnie 51 urodziny Domino’s. Z tej okazji, 8 grudnia, każdy, kto złoży zamówienie on-line za pośrednictwem Facebooka, otrzyma swoją ulubioną pizzę aż o 50% taniej.„Domino’s Pizza w Polsce staje się coraz bardziej popularna. Dlatego cieszymy się, że możemy być częścią tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Global Domino’s Day, organizowanego przez Domino’s po raz pierwszy. W ciągu tego jednego dnia, 5 milionów Facebook’owych fanów Dominos’s Pizza na całym świecie, będzie mogło wspólnie cieszyć się smakiem naszej pizzy w promocyjnych cenach. Dodatkowo, aby

W czwartek, 8 grudnia, Domino’s Pizza na całym świecie świętować będzie Global Domino’s Day – największe pizza party na Ziemi! Wyjątkowa skala i formuła tego wydarzenia, organizowanego przez sieć pizzerii obecną na ponad 70 rynkach, obejmie również Polskę.

Global Domino’s Day to wyjątkowe wydarzenie, które połączy miliony fanów Domino’s Pizza na całym świecie. Tego jednego dnia, tysiące pizzerii Domino’s na 3 kontynentach, wspólnie ze swoimi klientami, obchodzić będą swoje święto, celebrując jednocześnie 51 urodziny Domino’s. Z tej okazji, 8 grudnia, każdy, kto złoży zamówienie on-line za pośrednictwem Facebooka, otrzyma swoją ulubioną pizzę aż o 50% taniej.

„Domino’s Pizza w Polsce staje się coraz bardziej popularna. Dlatego cieszymy się, że możemy być częścią tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Global Domino’s Day, organizowanego przez Domino’s po raz pierwszy. W ciągu tego jednego dnia, 5 milionów Facebook’owych fanów Dominos’s Pizza na całym świecie, będzie mogło wspólnie cieszyć się smakiem naszej pizzy w promocyjnych cenach. Dodatkowo, aby wydłużyć czas tej niecodziennej akcji, 8 grudnia nasze lokale czynne będą aż do północy.” – powiedział Mariusz Mistewicz, Marketing Manager Domino’s Pizza w Polsce.

Fani Domino’s Pizza z 19 krajów, które wezmą udział w Global Domino’s Day, dzięki specjalnej aplikacji na Facebooku (w Polsce pod adresem https://www.facebook.com/DominosPizzaPolska), będą mogli również na bieżąco śledzić ilu nowych wielbicieli pizzy tej sieci dołączyło do największego „pizza party” na świecie.

 „Zależy nam, żeby być otwartym na najnowsze rozwiązania technologiczne, które mogą ułatwić i uprzyjemnić naszym klientom składanie zamówień. W związku z tym wprowadziliśmy m.in. nasz Pizza Tracker, który pozwala śledzić na bieżąco status zamówienia. Dlatego też z radością uczestniczymy w Global Domino’s Day, który skupia się na zamówieniach składanych przez Internet, wykorzystując do tego Facebooka i specjalną, przetłumaczoną na kilkanaście języków aplikację.” – dodaje Mariusz Mistewicz. 

A to już wiesz?  Wygładzanie tynku pacą stalową

 

Źródło Domino’s Pizza. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy