Wiercimy

Karty Kredytowe Banku Pocztowego również na Poczcie

Karty Kredytowe Banku Pocztowego są już dostępne w placówkach Poczty Polskiej.  Jest to już kolejny kanał sprzedaży tego bankowego produktu.Dotychczas Klienci, którzy chcieli korzystać z Pocztowej Karty Kredytowej Banku Pocztowego mogli wnioskować o nią w placówkach Banku, przez Internet, czy za pośrednictwem infolinii. Od grudnia br. karty kredytowe Banku Pocztowego dostępne są również w placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Posiadaczem karty mogą zostać Klienci Banku, ale także osoby nie posiadające rachunku w Banku Pocztowym.Pocztowa Karta Kredytowa charakteryzuje się okresem bezodsetkowym o długości do 55 dni. Jej oprocentowanie wynosi od 19% w skali rocznej. Limit waha się w przedziale od 500 zł do 5000 zł. Dodatkowym profitem dla Użytkowników

Karty Kredytowe Banku Pocztowego są już dostępne w placówkach Poczty Polskiej.  Jest to już kolejny kanał sprzedaży tego bankowego produktu.

Dotychczas Klienci, którzy chcieli korzystać z Pocztowej Karty Kredytowej Banku Pocztowego mogli wnioskować o nią w placówkach Banku, przez Internet, czy za pośrednictwem infolinii. Od grudnia br. karty kredytowe Banku Pocztowego dostępne są również w placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Posiadaczem karty mogą zostać Klienci Banku, ale także osoby nie posiadające rachunku w Banku Pocztowym.

Pocztowa Karta Kredytowa charakteryzuje się okresem bezodsetkowym o długości do 55 dni. Jej oprocentowanie wynosi od 19% w skali rocznej. Limit waha się w przedziale od 500 zł do 5000 zł. Dodatkowym profitem dla Użytkowników kart kredytowych Banku Pocztowego może być wynosząca nawet 240 zł roczna premia w ramach zwrotu za zakupy dokonane przy jej użyciu. Oznacza to, że płacąc kartą Klienci mogą uzyskać do  20 zł miesięcznego zwrotu. Dla posiadaczy rachunków osobistych Banku Pocztowego wydanie karty kredytowej jest bezpłatne.

By stać się posiadaczem Pocztowej Karty Kredytowej Klienci nie muszą wykazywać się wysokimi zarobkami – minimalny dochód pozwalający na wnioskowanie o kartę kredytową w Banku Pocztowym wynosi bowiem 720 zł netto miesięcznie. Karta daje również możliwość szybkich transakcji zbliżeniowych o wartości do 50 zł.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowy produkt strukturyzowany w ofercie BRE Banku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy