DEKORAL Budowlaną Marką Roku Marka Deko "/>
Wiercimy

Dekoral Budowlaną Marką Roku

Dekoral Budowlaną Marką Roku
 DEKORAL Budowlaną Marką RokuMarka Dekoral ponownie zdobyła prestiżowy tytuł Budowlanej Marki Roku 2009 w kategorii „Farby wewnętrzne i zewnętrzne”. Nagroda – przyznawana na podstawie badania opinii firm wykonawczych – stanowi najlepsze potwierdzenie jakości produktów oraz prawdziwej renomy wśród profesjonalistów. Farby Dekoral już drugi rok z rzędu nie dały szans swym konkurentom i ponownie zdobyły laur Budowlanej Marki Roku 2009 w swej kategorii. Tegoroczny tryumf to efekt ciągłej pracy nad udoskonaleniem farb oraz dbania o ich jak najwyższą jakość: Bardzo cieszy nas uznanie ze strony profesjonalistów, osób, które każdego dnia sięgają po wyroby naszej marki i jak mało kto potrafią obiektywnie ocenić właściwości poszczególnych farb. Nagroda przyznana marce Dekoral to dla nas potwierdzenie słuszności wybranego kierunku rozwoju, ale też świetna zachęta do dalszej walki o pozycję lidera w dziedzinie farb – mówi Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral. Świadczą o tym także 3 wyjątkowe tegoroczne nowości w ofercie marki: dwie odświeżone kolekcje „Akrylitu W” i

 

<

p align=”JUSTIFY”>DEKORAL Budowlaną Marką Roku

Marka Dekoral ponownie zdobyła prestiżowy tytuł Budowlanej Marki Roku 2009 w kategorii ?Farby wewnętrzne i zewnętrzne?. Nagroda ? przyznawana na podstawie badania opinii firm wykonawczych ? stanowi najlepsze potwierdzenie jakości produktów oraz prawdziwej renomy wśród profesjonalistów.

Farby Dekoral już drugi rok z rzędu nie dały szans swym konkurentom i ponownie zdobyły laur Budowlanej Marki Roku 2009 w swej kategorii. Tegoroczny tryumf to efekt ciągłej pracy nad udoskonaleniem farb oraz dbania o ich jak najwyższą jakość: Bardzo cieszy nas uznanie ze strony profesjonalistów, osób, które każdego dnia sięgają po wyroby naszej marki i jak mało kto potrafią obiektywnie ocenić właściwości poszczególnych farb. Nagroda przyznana marce Dekoral to dla nas potwierdzenie słuszności wybranego kierunku rozwoju, ale też świetna zachęta do dalszej walki o pozycję lidera w dziedzinie farb ? mówi Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral. Świadczą o tym także 3 wyjątkowe tegoroczne nowości w ofercie marki: dwie odświeżone kolekcje ?Akrylitu W? i ?Akrylitu W Fashion Colection? a także premiera nowej linii farb inspirowanych modą ?Power Paint Colour & Style?.

Tytuły Budowlanej Marki Roku wręczane są od 2004 roku przez niezależny ośrodek badawczy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. W tym roku nagrody przyznane zostały na podstawie badania opinii aż 1993 firm wykonawczych, które oceniły marki z 20 kategorii produktowych. Ankietowani oceniali jakość produktu, stosunek ceny do jakości oraz częstość stosowania. Jak wyjaśnia Małgorzata Walczak, dyrektor generalny ASM: Nagroda, którą przyznajemy, jest swoistym barometrem dla producentów i dystrybutorów, sygnałem, co w danym roku wydarzyło się na polskim rynku (…). To również istotna i obiektywna informacja dla firm wykonawczych.

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Urodziny pod znakiem szóstki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy