Wiercimy

Nowy oddział korporacyjny ING w Rzeszowie

Nowy oddział korporacyjny ING w Rzeszowie
ING Bank Śląski otworzył nowy oddział korporacyjny w Rzeszowie. Placówka została przygotowana zgodnie z nowym standardem projektowym banku, wyróżniającym się nowoczesnym awangardowym wystrojem oraz przyjazną klientom aranżacją wnętrz.- Placówka banku w Rzeszowie jest kolejną jednostką Korporacyjnej Sieci Sprzedaży ING Banku Śląskiego zmodernizowaną w ramach toczącego się od 2009 roku projektu rewitalizacji. Projekt wprowadza wiele korzystnych zmian, zarówno z perspektywy klienta, jak i pracownika. Liczymy na to, że nowy oddział ING dla klientów korporacyjnych w Rzeszowie umocni naszą pozycję na Podkarpaciu – mówi Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego.Oddział korporacyjny w Rzeszowie mieści się przy ul. Rejtana 20, w prestiżowym otoczeniu nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego Millenium Hall. Przy współpracy ze studiem Robert Majkut Design opracowany został nowy standard designu miejsca, który na nowo definiuje funkcjonalność oddziałów oraz wyraźnie oddaje charakter marki ING. W oddziale wyodrębniona została strefa klienta, w której znajdują się nowocześnie wyposażone i kameralne sale spotkań oraz

ING Bank Śląski otworzył nowy oddział korporacyjny w Rzeszowie. Placówka została przygotowana zgodnie z nowym standardem projektowym banku, wyróżniającym się nowoczesnym awangardowym wystrojem oraz przyjazną klientom aranżacją wnętrz.

Placówka banku w Rzeszowie jest kolejną jednostką Korporacyjnej Sieci Sprzedaży ING Banku Śląskiego zmodernizowaną w ramach toczącego się od 2009 roku projektu rewitalizacji. Projekt wprowadza wiele korzystnych zmian, zarówno z perspektywy klienta, jak i pracownika. Liczymy na to, że nowy oddział ING dla klientów korporacyjnych w Rzeszowie umocni naszą pozycję na Podkarpaciu – mówi Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

Oddział korporacyjny w Rzeszowie mieści się przy ul. Rejtana 20, w prestiżowym otoczeniu nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego Millenium Hall. Przy współpracy ze studiem Robert Majkut Design opracowany został nowy standard designu miejsca, który na nowo definiuje funkcjonalność oddziałów oraz wyraźnie oddaje charakter marki ING. W oddziale wyodrębniona została strefa klienta, w której znajdują się nowocześnie wyposażone i kameralne sale spotkań oraz lobby. Pozwoliło to stworzyć profesjonalną i jednocześnie przyjazną przestrzeń biznesową. Z myślą o pracownikach powstała wygodna, funkcjonalna i nowoczesna strefa pracy.

W lokalizacjach, w których wdrożony został nowy standard wnętrz, bank oferuje klientom unikalną usługę ING Meeting Place. Dzięki niej klienci mogą bezpłatnie korzystać z sal konferencyjnych banku, w celu organizacji własnych spotkań biznesowych z kontrahentami. Sale spotkań wyposażone są m.in. w ekran LCD z możliwością podłączenia laptopa, telewizję kablową, zestaw do telekonferencji i internet bezprzewodowy. Klienci korporacyjni banku mogą dokonać rezerwacji sal w telefonicznym centrum obsługi.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Fotka z Allegro warta ponad 35 000 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy