Wiercimy

Karta z Delfinkiem najbardziej przyjazna dla Klienta!

Karta z Delfinkiem najbardziej przyjazna dla Klienta!
Karta debetowa Visa Electron wydawana do rachunku eKONTO w mBanku została uznana za najlepszą ofertę kart do kont osobistych.W rankingu przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita oraz portal Bankier.pl czytamy: (…) najbardziej przyjazną dla klienta kartą debetową jest Visa Electron oferowana przez mBank do eKonta. Nie płaci się ani za prowadzenie rachunku, ani za wydanie karty. We wszystkich bankomatach Euronetu i BZ WBK można pobierać gotówkę za darmo. Za granicą, podejmując z bankomatu np. równowartość 1 tys. zł, zapłacimy tylko 10 zł, podczas gdy taka sama operacja przeprowadzona debetówką innego banku może kosztować nawet cztery razy więcej.Twórcy rankingu oceniając karty brali pod uwagę m.in. roczny koszt związany z rachunkiem oraz wydawaną do niego kartą, dostęp do jak największej liczby bankomatów do wypłat bez prowizji, poziom prowizji za wypłaty w pozostałych bankomatach w Polsce oraz za granicą. Karta wydawana do rachunku eKONTO zwyciężyła porównanie również dzięki dodatkowym zaletom. Visa Electron

Karta debetowa Visa Electron wydawana do rachunku eKONTO w mBanku została uznana za najlepszą ofertę kart do kont osobistych.

W rankingu przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita oraz portal Bankier.pl czytamy: (?) najbardziej przyjazną dla klienta kartą debetową jest Visa Electron oferowana przez mBank do eKonta. Nie płaci się ani za prowadzenie rachunku, ani za wydanie karty. We wszystkich bankomatach Euronetu i BZ WBK można pobierać gotówkę za darmo. Za granicą, podejmując z bankomatu np. równowartość 1 tys. zł, zapłacimy tylko 10 zł, podczas gdy taka sama operacja przeprowadzona debetówką innego banku może kosztować nawet cztery razy więcej.

Twórcy rankingu oceniając karty brali pod uwagę m.in. roczny koszt związany z rachunkiem oraz wydawaną do niego kartą, dostęp do jak największej liczby bankomatów do wypłat bez prowizji, poziom prowizji za wypłaty w pozostałych bankomatach w Polsce oraz za granicą. Karta wydawana do rachunku eKONTO zwyciężyła porównanie również dzięki dodatkowym zaletom.

Visa Electron mBanku umożliwia:

  • samodzielne ustanawianie indywidualnych limitów autoryzacyjnych,
  • samodzielne definiowanie i zmianę PIN,
  • aktywację karty poprzez serwis transakcyjny,
  • monitorowanie operacji dokonywanych w serwisie transakcyjnym,
  • rozliczanie transakcji zagranicznych w EURO.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Za prąd w sklepie - ENERGA wprowadziła wygodne formy płatności rachunków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy