Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Kinder Park w Galerii Dębiec

Do grona najemców poznańskiej Galerii Dębiec dołączył Kinder Park, który stworzy na Dębcu jedną z największych w Poznaniu sal zabaw dla dzieci. Lokal, który zajmie powierzchnię ponad 800 mkw., będzie kolejną dużą realizacją toruńskiej firmy.  Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park to firma z Torunia, która w najbliższym czasie planuje kolejne realizacje centrów zabaw w Polsce. Głównym celem jest zapewnienie całym rodzinom bezpiecznej i ciekawej zabawy. Dotychczas centrum rozrywki Kinder Park spotkać można było w Toruniu, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców tego miasta.Kinder Park jest obiektem nowoczesnym, tworzonym w oparciu o najwyższe standardy, dzięki czemu bezpiecznie mogą się w nim bawić zarówno roczne maluchy, jak i starsze dzieci do 12 lat. Co istotne, wszystkie urządzenia będą posiadały wymagane atesty oraz ważne badania techniczne. Urządzenia są tak zaprojektowane, aby również rodzice mogli aktywnie bawić się z dziećmi.  W Poznaniu dodatkowo zaplanowano strefę Kids Climb, co jest nowością na polskim rynku. Jest to strefa nowoczesnych paneli wspinaczkowych, z których mogą skorzystać zarówno

Do grona najemców poznańskiej Galerii Dębiec dołączył Kinder Park, który stworzy na Dębcu jedną z największych w Poznaniu sal zabaw dla dzieci. Lokal, który zajmie powierzchnię ponad 800 mkw., będzie kolejną dużą realizacją toruńskiej firmy.  

Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park to firma z Torunia, która w najbliższym czasie planuje kolejne realizacje centrów zabaw w Polsce. Głównym celem jest zapewnienie całym rodzinom bezpiecznej i ciekawej zabawy. Dotychczas centrum rozrywki Kinder Park spotkać można było w Toruniu, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców tego miasta.

Kinder Park jest obiektem nowoczesnym, tworzonym w oparciu o najwyższe standardy, dzięki czemu bezpiecznie mogą się w nim bawić zarówno roczne maluchy, jak i starsze dzieci do 12 lat. Co istotne, wszystkie urządzenia będą posiadały wymagane atesty oraz ważne badania techniczne. Urządzenia są tak zaprojektowane, aby również rodzice mogli aktywnie bawić się z dziećmi.  W Poznaniu dodatkowo zaplanowano strefę Kids Climb, co jest nowością na polskim rynku. Jest to strefa nowoczesnych paneli wspinaczkowych, z których mogą skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Panele wyposażone są w specjalne bębny autoasekurujące ?Trublue? amerykańskiej firmy, dzieci wspinać się będą m.in. po wężach, klockach, czy kwiatkach.

?Planując rozwój sieci naszych sal zabaw Kinder Park w Polsce, myśląc o Poznaniu wybraliśmy Galerię Dębiec. Postrzegamy ten obiekt jako w pełni odpowiadający naszym potrzebom – znajduje się wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, w pobliżu nie ma konkurencji. Liczymy na to, że dzięki temu będziemy miejscem rodzinnej rozrywki, gdzie będzie można po codziennych zakupach pobawić się wspólnie z dziećmi.? ? mówi Karolina Masierek, dyrektor spółki Kinder Park.

Kinder Park w Galerii Dębiec zostanie otwarty na przełomie stycznia i lutego.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Galeria Dębiec. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Słuchawki FOSTEX TH909

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy