Wiercimy

Multum podróży z MultiBankiem

MultiBank, detaliczna część BRE Bank SA wprowadził do swojej oferty MultiPodróżnika –ubezpieczenie turystyczne oferowane przez Internet. - Klienci mają możliwość szybkiego i łatwego wykupienia ubezpieczenia turystycznego na czas podróży zagranicznej, co ma szczególne znaczenie w okresie wyjazdów świątecznych, sylwestrowych i narciarskich – uważa Tomasz Raczyński z Wydziału Produktów Niebankowych MultiBanku. Ubezpieczenie MultiPodróżnik można zakupić wyłącznie przez Internet. Klient otrzymuje potwierdzenie zakupu polisy wysyłane e-mailem i SMS-em w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji.Produkt ma bardzo atrakcyjną cenę z dodatkową 20% zniżką dla młodzieży do 26 lat, rodzin oraz grup powyżej 10 osób. Pozwala na ubezpieczenie skutków amatorskiego uprawiania narciarstwa oraz automatyczne pokrycie kosztów zaistniałych za granicą (powyżej 200 zł) bez konieczności wydatkowania środków własnych.  - Wraz z Generali proponujemy szeroki zakres pomocy

MultiBank, detaliczna część BRE Bank SA wprowadził do swojej oferty MultiPodróżnika ?ubezpieczenie turystyczne oferowane przez Internet.

 – Klienci mają możliwość szybkiego i łatwego wykupienia ubezpieczenia turystycznego na czas podróży zagranicznej, co ma szczególne znaczenie w okresie wyjazdów świątecznych, sylwestrowych i narciarskich ? uważa Tomasz Raczyński z Wydziału Produktów Niebankowych MultiBanku. 

Ubezpieczenie MultiPodróżnik można zakupić wyłącznie przez Internet. Klient otrzymuje potwierdzenie zakupu polisy wysyłane e-mailem i SMS-em w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji.

Produkt ma bardzo atrakcyjną cenę z dodatkową 20% zniżką dla młodzieży do 26 lat, rodzin oraz grup powyżej 10 osób. Pozwala na ubezpieczenie skutków amatorskiego uprawiania narciarstwa oraz automatyczne pokrycie kosztów zaistniałych za granicą (powyżej 200 zł) bez konieczności wydatkowania środków własnych. 

 – Wraz z Generali proponujemy szeroki zakres pomocy ?assistance? oraz ubezpieczenia: kosztów leczenia, transportu medycznego; ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie utraty lub uszkodzenia bagażu podróżnego, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody na osobie i w mieniu ? dodaje Tomasz Raczyński.

INFORMACJE DODATKOWE:

?         Numer polisy otrzymany w formie zdalnej jest wystarczającym potwierdzeniem zakupu ubezpieczenia. W ciągu 48 godzin od momentu zawarcia umowy, Klientowi może zostać wysłana polisa w formie papierowej.

?         MultiPodróżnik oferowany jest w trzech wariantach: srebrnym, złotym i platynowym. Warianty różnią się zakresem gwarantowanych świadczeń i wysokością sum ubezpieczenia. Cena ubezpieczenia za jeden dzień podróży wynosi już od 1,38 PLN.

?         Ubezpieczenie MultiPodróżnik można nabyć wyłącznie przez serwis internetowy MultiBanku, wypełniając wniosek o zawarcie ubezpieczenia, płacąc usługą MultiTransfer.

 

 

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bezpiecznie z MultiBankiem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy