Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Samsung GALAXY S III mini już na polskim rynku

GALAXY S III mini to urządzenie oferujące wysoką wydajność, łatwość i ergonomię użytkowania oraz inspirowane naturą wzornictwo.Stylowy i kompaktowy GALAXY S III mini łączy klasyczny design z wysublimowaną prostotą. Minimalistyczna, zaokrąglona obudowa odznacza się naturalną elegancją, która znajduje odzwierciedlenie również na ekranie początkowym, w tapetach i dzwonkach. Ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cali oferuje doskonałe wrażenia wizualne, pozwalając oglądać treści multimedialne i witryny internetowe w niezwykle żywych barwach. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie dobrze leży w dłoni i można je wygodnie obsługiwać jedną ręką. Model ten może być optymalnym wyborem dla konsumentów, którzy szukają smartfonów w klasycznym rozmiarze.GALAXY S III jest najbardziej utytułowanym smartfonem roku 2012. Jednak dla niektórych klientów jego 4.8 calowy ekran HD Super AMOLED mimo, że prezentuje się świetnie, jest po prostu za duży. Wersja GALAXY S III mini, została opracowana także z myślą o paniach i oferuje to samo wzornictwo razem z intuicyjną obsługą oraz inteligencję zamkniętą tym razem w bardziej

GALAXY S III mini to urządzenie oferujące wysoką wydajność, łatwość i ergonomię użytkowania oraz inspirowane naturą wzornictwo.

Stylowy i kompaktowy GALAXY S III mini łączy klasyczny design z wysublimowaną prostotą. Minimalistyczna, zaokrąglona obudowa odznacza się naturalną elegancją, która znajduje odzwierciedlenie również na ekranie początkowym, w tapetach i dzwonkach. Ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cali oferuje doskonałe wrażenia wizualne, pozwalając oglądać treści multimedialne i witryny internetowe w niezwykle żywych barwach. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie dobrze leży w dłoni i można je wygodnie obsługiwać jedną ręką. Model ten może być optymalnym wyborem dla konsumentów, którzy szukają smartfonów w klasycznym rozmiarze.

GALAXY S III jest najbardziej utytułowanym smartfonem roku 2012. Jednak dla niektórych klientów jego 4.8 calowy ekran HD Super AMOLED mimo, że prezentuje się świetnie, jest po prostu za duży. Wersja GALAXY S III mini, została opracowana także z myślą o paniach i oferuje to samo wzornictwo razem z intuicyjną obsługą oraz inteligencję zamkniętą tym razem w bardziej kompaktowej obudowie ? powiedział Adam Getka, Product Development Manager z Samsung Electronics Polska.

Nowy smartfon linii GALAXY jest wypełniony inteligentnymi technologiami, dzięki którym interakcja z nim staje się całkowicie naturalna i intuicyjna. S Voice, zaawansowany asystent głosowy Samsung, który rozpoznaje język mówiony, umożliwia także sterowanie głosowe, jak np.: odblokowywanie telefonu, odtwarzanie ulubionych piosenek, regulację głośności, zarządzanie kalendarzem lub automatyczne uruchamianie aparatu i robienie zdjęć.

Urządzenie rozpoznaje również gesty, przez co używanie go staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej naturalne. Funkcja Smart Stay śledzi oczy użytkownika i nie wygasza ekranu, dopóki użytkownik na niego patrzy. Podczas czytania wiadomości SMS od znajomego funkcja Direct Call pozwala automatycznie zadzwonić do niego przez podniesienie telefonu do ucha, a funkcja Smart Alert powiadamia wibracją o nieodebranych połączeniach lub wiadomościach, kiedy tylko użytkownik weźmie telefon do ręki.

A to już wiesz?  ING testuje płatności mobilne NFC

Smartfon umożliwia też łatwe i szybkie udostępnianie treści: funkcja S Beam w wersji z NFC pozwala przesyłać nawet największe pliki, kontakty, linki i inne informacje na drugie urządzenie za jednym dotknięciem dwóch telefonów. Funkcja ?Buddy photo share? umożliwia automatyczne udostępnianie fotografii przyjaciołom, którzy się na nich znajdują bezpośrednio z aparatu, albo z poziomu galerii zdjęć.

GALAXY S III mini działa pod kontrolą systemu Android? 4.1 (Jelly Bean),najnowszej wersji najbardziej popularnego systemu operacyjnego dla smartfonów,która zapewnia doskonałą grafikę, płynne przejścia między ekranami oraz zaktualizowaną usługę Google Now z wyszukiwaniem kontekstowym. Urządzenie zostało także wyposażone w liczne rozwiązania dla rynku B2B jak rozbudowany klient pocztowy zgodny z ActiveSync, wsparcie MDM, szyfrowanie danych i klient VPN.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł

GALAXY S III mini (I8190) ? specyfikacja produktu

Ekran

4.0? Super AMOLED 480×800 z funkcją Smart Stay

Procesor

 2-rdzeniowy 1GHz / 1GB RAM

System operacyjny

Android 4.1? (Jelly Bean)

Kamera

 5MPix z Auto Focus i lampą flesh LED

 VGA przedni do wideorozmów

Wideo

 H.264, MPEG-4, H.263, VC-1, SorensonSpark, WMV7, WMV8

 Nagrywanie/Odtwarzanie: HD(720p)

Audio

 MP3, AMR-NB, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, OGG(Vorbis), FLAC,

 Wyjście Słuchawkowe 3.5mm, Radio FM z RDS

Funkcje dodatkowe

 Game/Video/ Readers/Music Hub
 Samsung Apps ? aplikacje bezpłatne i płatne (SMS premium lub karta kredytowa)

 S Voice ?asystent głosowy, syntezator

 Kies, KiesAir ? synchronizacja z PC

 Rozbudowany klient poczty push e-mail zgodny z ActiveSync, przeglądarka plików
 biurowych, klient VPN, szyfrowanie danych

 TouchWiz ? intuicyjny interfejs obsługi

Usługi mobilne Google?

 Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude

Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies

Google Plus, YouTube, Google Talk,

Google Places, Google Navigation, Google Downloads

Łączność

 HSPA (odbieranie14.4Mb/s / wysyłanie 5.76Mb/s), EDGE/GPRS

 WiFi a/b/g/n, WiFi HT40, WiFi Direct,

 Odbiornik GPS/GLONASS

 Moduł NFC (opcjonalnie), S Beam (tylko w wersji NFC)

 Bluetooth? 4.0(LE)

Czujniki

Czujnik położenia i przyśpieszenia, zbliżeniowy

Pamięć

 8GB + czytnik kart pamięci microSD (do 32GB)

Wymiary

 121,55 x 63 x 9,85 mm, 111,5 g

Bateria

1500 mAh

* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.

* Android, Google, Android Beam, Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude, Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigation, Google Downloads to znaki towarowe Google Inc.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach ? telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy