Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

„Rossmann Dzieciom” już 8 czerwca

Już 8 czerwca w łódzkim ZOO przy ul. Konstantynowskiej odbędzie się kolejna edycja imprezy "Rossmann Dzieciom". To największy piknik rodzinny w Łodzi. Wstęp dla wszystkich dzieci jest bezpłatny.Hasło przewodnie tegorocznej imprezy "Witajcie w naszej bajce" nawiązuje do książkowej Akademii Pana Kleksa. Na terenie ogrodu zoologicznego będzie można zatem spotkać wiele motywów z popularnych historii z profesorem Kleksem, a na piknikowej scenie będzie można zobaczyć mini spektakl o jego przygodach. Nie zabraknie tradycyjnie dużej liczby konkursów z ciekawymi nagrodami. Animatorzy zadbają aby każde dziecko wyszło z ZOO z uśmiechem od ucha do ucha. Maluchy będą mogły sprawdzić skorzystać zajęć sportowych, plastycznych i muzycznych.Akcja "Rossmann Dzieciom" corocznie ma akcenty charytatywne. Do udziału w pikniku zaproszono najmłodszych z łódzkich domów dziecka, o których organizatorzy zadbają w sposób szczególny fundując atrakcyjne upominki.  Po raz pierwszy impreza "Rossmann Dzieciom" poprzedzona zostanie specjalnym prologiem. To mini piknik dla małych pacjentów z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, który odbędzie się 1 czerwca. Tam właśnie pojawią

Już 8 czerwca w łódzkim ZOO przy ul. Konstantynowskiej odbędzie się kolejna edycja imprezy „Rossmann Dzieciom”. To największy piknik rodzinny w Łodzi. Wstęp dla wszystkich dzieci jest bezpłatny.

Hasło przewodnie tegorocznej imprezy „Witajcie w naszej bajce” nawiązuje do książkowej Akademii Pana Kleksa. Na terenie ogrodu zoologicznego będzie można zatem spotkać wiele motywów z popularnych historii
z profesorem Kleksem, a na piknikowej scenie będzie można zobaczyć mini spektakl o jego przygodach.

Nie zabraknie tradycyjnie dużej liczby konkursów z ciekawymi nagrodami. Animatorzy zadbają aby każde dziecko wyszło z ZOO z uśmiechem od ucha do ucha. Maluchy będą mogły sprawdzić skorzystać zajęć sportowych, plastycznych i muzycznych.

Akcja „Rossmann Dzieciom” corocznie ma akcenty charytatywne. Do udziału w pikniku zaproszono najmłodszych z łódzkich domów dziecka, o których organizatorzy zadbają w sposób szczególny fundując atrakcyjne upominki.  Po raz pierwszy impreza „Rossmann Dzieciom” poprzedzona zostanie specjalnym prologiem. To mini piknik dla małych pacjentów z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, który odbędzie się 1 czerwca. Tam właśnie pojawią się animatorzy, których tydzień później będzie można spotkać w ZOO.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dekoral Budowlaną Marką Roku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy