Wiercimy

Sposób na hiszpańską przygodę

Sposób na hiszpańską przygodę
Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczne podarunki? Chcesz zaskoczyć najbliższych niestandardowym prezentem? Podziel się swoim sposobem na Święta i weź udział w losowaniu wycieczki do Barcelony! Zostań fanem smacznej strony „Co dziś na obiad” na Facebooku, opowiedz co robisz, aby Święta były wyjątkowe i graj o nagrody! „Co dziś na obiad” to fanpage marki Knorr, który cieszy się dużą popularnością wśród internautów. To smaczne miejsce, w którym codziennie zamieszczane są porady, ciekawostki i wskazówki na temat gotowania. Od kilkunastu dni na profilu odbywa się konkurs Mój sposób na Święta. Co zrobić żeby wziąć w nim udział? Wystarczy dodać przepis, poradę albo opowieść, czyli własny sposób na to, aby Święta stały się wyjątkowe! Proste, prawda? Każdy wpis bierze udział w walce o nagrody. Każdego dnia wybierane jest 10 najciekawszych sposobów, a ich autorzy nagradzani są koszami prezentów od marki Knorr. Tym samym przechodzą do finału i biorą udział w losowaniu nagrody głównej.Ilość finałowych nagród uzależniona jest od liczby

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczne podarunki? Chcesz zaskoczyć najbliższych niestandardowym prezentem? Podziel się swoim sposobem na Święta i weź udział w losowaniu wycieczki do Barcelony! Zostań fanem smacznej strony „Co dziś na obiad” na Facebooku, opowiedz co robisz, aby Święta były wyjątkowe i graj o nagrody!

 „Co dziś na obiad” to fanpage marki Knorr, który cieszy się dużą popularnością wśród internautów. To smaczne miejsce, w którym codziennie zamieszczane są porady, ciekawostki i wskazówki na temat gotowania.

Od kilkunastu dni na profilu odbywa się konkurs Mój sposób na Święta. Co zrobić żeby wziąć w nim udział? Wystarczy dodać przepis, poradę albo opowieść, czyli własny sposób na to, aby Święta stały się wyjątkowe! Proste, prawda? Każdy wpis bierze udział w walce o nagrody. Każdego dnia wybierane jest 10 najciekawszych sposobów, a ich autorzy nagradzani są koszami prezentów od marki Knorr. Tym samym przechodzą do finału i biorą udział w losowaniu nagrody głównej.

Ilość finałowych nagród uzależniona jest od liczby sposobów dodanych przez internautów. Każdy z nich to złotówka, która trafia do puli nagród. Jeśli osiągnie ona 50 tysięcy wpisów, liczba finałowych nagród wyniesie aż 10! Dlatego korzystając ze świątecznej atmosfery dzielcie się sposobami, a Barcelona będzie w zasięgu ręki!

Grono 300 wytypowanych zwycięzców wybierze spośród siebie najlepszych, którzy zostaną nagrodzeni wyjątkową podróżą. Wyjazd ten to nie tylko zwiedzanie, ale również nauka pod okiem hiszpańskich mistrzów kuchni. Nieraz skomplikowane dobieranie aromatycznych przypraw przestanie sprawiać jakiekolwiek trudności a specjalnie lekcje gotowania pozwolą zwycięzcom od środka poznać hiszpańską kuchnię i tradycje. Wszystko to w wyjątkowej gorącej atmosferze południowych regionów.

Konkurs trwa równolegle na profilu „Co dziś na obiad”, jak i na stronie swieta.knorr.pl.

A to już wiesz?  Komentarz Nestlé: Dbaj o zdrowie swojego dziecka ? podawaj mu warzywa i zupy

Nie czekaj! Podziel się swoim sposobem i wygraj wycieczkę, którą będziesz wspominać z przyjemnością!

Dołącz do nas na http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad

Źródło Knorr. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy