Budownictwo Den Braven

Mamut Glue marki Den Braven – najmocniejszy wśród mocnych

Mamut Glue marki Den Braven – najmocniejszy wśród mocnych
Innowacyjny, super silny i wytrzymały klej Mamut Glue marki Den Braven na rynku dostępny jest już od kilku lat. Od tej pory niezmiennie rozszerza grono zadowolonych użytkowników, którzy doceniają go za jego wyjątkowe właściwości. Dla wszystkich, którzy we wrześniu zdecydują się wyposażyć swój remontowy niezbędnik w Mamut Glue, przygotowany został wyjątkowy

Data publikacji: 2018-09-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mamut Glue marki Den Braven – najmocniejszy wśród mocnych
Kategoria: Den Braven

Mamut Glue marki Den Braven – najmocniejszy wśród mocnych , Den Braven - Innowacyjny, super silny i wytrzymały klej Mamut Glue marki Den Braven na rynku dostępny jest już od kilku lat. Od tej pory niezmiennie rozszerza grono zadowolonych użytkowników, którzy doceniają go za jego wyjątkowe właściwości. Dla wszystkich, którzy we wrześniu zdecydują się wyposażyć swój remontowy niezbędnik w Mamut Glue, przygotowany został wyjątkowy konkurs. Innowacyjny, super silny i wytrzymały klej Mamut Glue marki Den Braven na rynku dostępny jest już od kilku lat. Od tej pory niezmiennie rozszerza grono zadowolonych użytkowników, którzy doceniają go za jego wyjątkowe właściwości. Dla wszystkich, którzy we wrześniu zdecydują się wyposażyć swój remontowy niezbędnik w Mamut Glue, przygotowany został wyjątkowy konkurs.

Rewolucyjny jednoskładnikowy Mamut Glue marki Den Braven na bazie MS POLIMERU to klej, który wyróżnia się wśród innych produktów na rynku ponadprzeciętną siłą wiązania – wytrzymałość na zerwanie kształtuje się w graniach nawet do 22 kg/m². Powoduje to, że przy jego pomocy mocować można nawet bardzo mocno obciążone elementy. Kolejnym wyróżnikiem Mamut Glue jest fakt, że efekt uzyskujemy niemal natychmiast, ponieważ klej stabilnie trzyma zaraz po jego nałożeniu. W ten sposób unikamy konieczności długotrwałego ściskania lub podpierania klejonych przedmiotów. Dostępny jest on w poręcznym kartuszu lub niedużej tubce, dlatego jego aplikacja jest bardzo wygodna i pozwala na precyzyjne klejenie. Z jego pomocą stworzymy niewidoczne, a jednocześnie bardzo mocne mocowanie, które trwale zachowa swoją elastyczność. Klej utrzymuje swoje właściwości nawet w mało sprzyjających warunkach – bez przeszkód stosować go można w temperaturze od –40°C do +90°C. Znajdzie więc zastosowanie w pracach remontowo-naprawczychprowadzonych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Gęsty klej Mamut Glue jest również dobrym rozwiązaniem
w przypadku łączenia w pionie – nie spływa i klei natychmiast. Dodatkowo, bardzo dobrze współpracuje z różnymi materiałami, między innymi kamieniem, drewnem, metalem, ceramiką, betonem, szkłem, OCW, styropianem, czy glazurą. Jest również neutralny chemicznie (nie zawiera szkodliwych izocyjanianów, silikonu, rozpuszczalników, polichlorku winylu czy plastyfikatorów), dlatego bezpiecznie stosować go można w połączeniu z lustrem czy naturalnym kamieniem. Mamut Glue marki Den Braven sprawdzi się więc w różnego rodzaju pracach budowlanych i remontowych – wykorzystać go można do mocowania wszelkich okładzin, parapetów, materiałów izolacyjnych, gzymsów, przyklejania materiałów dekarskich, takich jak dachówki czy blacha, a także dekoracyjnych, jak lustra luksfery czy ozdoby ścienne.

A to już wiesz?  Jej wysokość elegancja – nowa bateria umywalkowa Dokos grafit/chrom

Klejenie z dodatkowymi bonusami

Bardzo dobre właściwości robocze Mamut Glue marki Den Braven, które zyskuje się po jego nabyciu to we wrześniu nie jedyne atuty tego kleju. Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się nabyć klej Mamut Glue przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy w okresie trwania zabawy zakupić 1 sztukę kleju Mamut Glue, wymyślić autorskie hasło reklamowe i wypełnić formularz na stronie www.mamutglue.pl. Kilka prostych kroków, podobnie, jak przy pracach z Mamut Glue!

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie mamutglue.pl

 

 

www.denbraven.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mamut Glue marki Den Braven – najmocniejszy wśród mocnych , Den Braven - Innowacyjny, super silny i wytrzymały klej Mamut Glue marki Den Braven na rynku dostępny jest już od kilku lat. Od tej pory niezmiennie rozszerza grono zadowolonych użytkowników, którzy doceniają go za jego wyjątkowe właściwości. Dla wszystkich, którzy we wrześniu zdecydują się wyposażyć swój remontowy niezbędnik w Mamut Glue, przygotowany został wyjątkowy konkurs.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy