Wiercimy

Mów do mnie, czyli Mikołaj Powaga w akcji

Mów do mnie, czyli Mikołaj Powaga w akcji
"Speaking Santa" świąteczna zabawa od Wirtualnej Polski, IVO Software i pracowni animacji Esy-floresy.Mikołaj Powaga, Renifer Jąkała, Miś Maruda, Pani Zającowa Sepleniakowa to nietuzinkowe postaci, które w tym roku mogą nam złożyć niespodziewanie bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia. Firma IVO Software, portal Wirtualna Polska i pracownia animacji Esy-floresy przygotowały okolicznościowy serwis "Speaking Santa". Witryna, utrzymana w świątecznej stylistyce, wykorzystuje nowe możliwości syntezatora mowy IVONA – modyfikowane głosy – pozwalając tym samym przesłać bliskim oraz dalekim znajomym interaktywne, „mówione” życzenia. Wygłosić je mogą adresatowi wybrani przez nadawcę, sympatyczni, animowani bohaterowie serwisu, stworzeni przez pracownię animacji Esy-floresy.

„Speaking Santa” świąteczna zabawa od Wirtualnej Polski, IVO Software i pracowni animacji Esy-floresy.

Mikołaj Powaga, Renifer Jąkała, Miś Maruda, Pani Zającowa Sepleniakowa to nietuzinkowe postaci, które w tym roku mogą nam złożyć niespodziewanie bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia. Firma IVO Software, portal Wirtualna Polska i pracownia animacji Esy-floresy przygotowały okolicznościowy serwis „Speaking Santa”. Witryna, utrzymana w świątecznej stylistyce, wykorzystuje nowe możliwości syntezatora mowy IVONA – modyfikowane głosy – pozwalając tym samym przesłać bliskim oraz dalekim znajomym interaktywne, „mówione” życzenia. Wygłosić je mogą adresatowi wybrani przez nadawcę, sympatyczni, animowani bohaterowie serwisu, stworzeni przez pracownię animacji Esy-floresy.

„Speaking Santa” nie tylko przenosi w magiczny nastrój Bożego Narodzenia, pozwala też na doskonałą zabawę. By zaskoczyć, rozśmieszyć lub wzruszyć adresata, wystarczy wybrać jedną z czterech bajkowych postaci (nieszablonowi: Mikołaj Powaga, Renifer Jąkała, Miś Maruda, Pani Zającowa Sepleniakowa) i wpisać – w specjalnym panelu – dowolny tekst życzeń lub pozdrowień. System automatycznie wygenerują nagranie, które wystarczy już tylko przesyłać do znajomych; mailem lub za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Internauci mogą również skorzystać z rankingu najpopularniejszych tekstów. Każda z postaci mówi innym, charakterystycznym głosem. Całości dopełniają sielankowa animacja i świąteczna melodia.

Serwis „Speaking Santa” działa w języku polskim oraz angielskim – odmianie amerykańskiej i brytyjskiej.

„Speaking Santa”


Wirtualna Polska (wp.pl) to pierwszy polski portal internetowy, multimedialna platforma komunikacji, informacji i transakcji elektronicznych. Współtworzona przez użytkowników Sieci jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w polskim Internecie. Systematycznie wzbogacając zasoby, WP.pl udostępnia użytkownikom największą liczbę serwisów tematycznych, wysokiej klasy rozwiązania e-biznes i e-commerce najbogatszą w polskiej Sieci ofertę reklamową.

IVO Software (www.ivona.com) założyli dwaj absolwenci Politechniki Gdańskiej, Łukasz Osowski i Michał Kaszczuk. Od 2004 roku, dzięki wygranej w konkursie Gdyński Biznesplan, działają w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Firma tworzy i rozwija syntezator mowy IVONA –  jeden z najlepszych na świecie. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i nagrody, między innymi główne laury w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Blizzard Challenge w latach 2006, 2007 i 2009, gdzie głos generowany przez syntezator mowy IVONA uznano za najlepszy. IVO Software tworzy specjalizowane wersje IVONA  znajdujące zastosowanie w biznesie, w codziennym życiu aktywnych osób oraz rehabilitacji niewidomych i niedowidzących.

Pracownia animacji Esy-floresy (www.esy-floresy.com) specjalizuje się w ilustracji i animacji2D i dostarcza wysokiej jakości usługi dla klientów bezpośrednich, agencji reklamowych oraz domów produkcyjnych. Specjalnością firmy są: animacja 2D do telewizji, kina i Internetu, oprawy graficzne filmów i programów TV, spoty telewizyjne i kinowe, animowane banery i inne formy reklamowe do Internetu, prezentacje multimedialne, flashowe strony www, gry on-line oraz e-learning i ilustracje.  Pracownia powstała w marcu 2006 w efekcie uczestnictwa w projekcie Makro-Szansa dla Mikro-Firm realizowanym w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego ZPORR. Od 2008 roku jest członkiem Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni.

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Maj, czerwiec, lipiec, sierpień? Grill - czas start!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy