Budownictwo Den Braven klej

Niezawodne rozwiązanie w świecie klejów – uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven

Niezawodne rozwiązanie w świecie klejów – uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven
Czy możliwe jest wskazanie jednego produktu, który szybko wykona za nas zarówno te proste, jak i bardziej złożone prace remontowo-naprawcze? Odpowiedzią na tego typu wątpliwości jest uniwersalny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który od lat zadziwia swą mocą łączenia i trwałością. Wystarczy jeden kartusz tego wytrzymałego kleju, aby na zawsze zażegnać większość problemów, z jakimi borykają się domowi majsterkowicze oraz doświadczeni

Data publikacji: 2015-07-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Niezawodne rozwiązanie w świecie klejów – uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven
Kategoria: den braven, klej

Niezawodne rozwiązanie w świecie klejów – uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven , den braven, klej - Czy możliwe jest wskazanie jednego produktu, który szybko wykona za nas zarówno te proste, jak i bardziej złożone prace remontowo-naprawcze? Odpowiedzią na tego typu wątpliwości jest uniwersalny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który od lat zadziwia swą mocą łączenia i trwałością. Wystarczy jeden kartusz tego wytrzymałego kleju, aby na zawsze zażegnać większość problemów, z jakimi borykają się domowi majsterkowicze oraz doświadczeni specjaliści. Czy możliwe jest wskazanie jednego produktu, który szybko wykona za nas zarówno te proste, jak i bardziej złożone prace remontowo-naprawcze? Odpowiedzią na tego typu wątpliwości jest uniwersalny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który od lat zadziwia swą mocą łączenia i trwałością. Wystarczy jeden kartusz tego wytrzymałego kleju, aby na zawsze zażegnać większość problemów, z jakimi borykają się domowi majsterkowicze oraz doświadczeni specjaliści.

Niezniszczalny mocarz

Mamut Glue firmy Den Braven to gwarancja trwałego mocowania nawet najcięższych elementów. Ten jednoskładnikowy, trwale elastyczny oraz wyjątkowo przyczepny klej to niezawodny, a zarazem prosty w użyciu produkt. Jego innowacyjna, stworzona w oparciu o technologię MS POLIMERU formuła powoduje, że wytrzymuje on obciążenie nawet do 22 kg/cm2. Nie wymaga dodatkowych umocnień, bądź skomplikowanych zabiegów, zabezpieczających klejone obiekty. Wolny od rozpuszczalników oraz wody skład kleju Mamut Glue firmy Den Braven sprawia, że dowolny obiekt zostanie zamocowany natychmiastowo. Ponadto spoiny wykonane z jego użyciem po utwardzeniu opierają się działaniu czynników atmosferycznych, dużym wahaniom temperatur (od -40oC do +90oC), charakteryzują się wysoką odpornością fizyczną oraz mechaniczną, a także są całkowicie wodoodporne. Klej Mamut Glue firmy Den Braven to połączenie najnowocześniejszej technologii produkcji oraz bezpieczeństwa i komfortu użycia. Produkt ten jest nie tylko praktycznie bezwonny, ale i neutralny chemicznie, przez co nie naraża na uszkodzenia powierzchni tak delikatnych jak lustra, marmur, piaskowiec, czy granit. Charakteryzuje go również całkowity brak zawartości izocyjanianów, silikonu, polichlorku winylu oraz plastyfikatorów, które należą do grona najbardziej toksycznych substancji chemicznych.

Klejenie bez ograniczeń

A to już wiesz?  Nowość! Kolekcja WAVE marki Nowodvorski Lighting – klasyka ujęta w nowoczesne ramy

Mamut Glue firmy Den Braven sprosta wszelkich materiałom, równie skutecznie łącząc ze sobą powierzchnie gładkie, jak i porowate, przy zastosowaniu pionowym i poziomym, wewnątrz oraz na zewnątrz domu. W mgnieniu oka pozwoli zamocować drewniane półki, armaturę łazienkową czy lustra dekoracyjne. Przytwierdzi także listwy podłogowe, okładzinę i panele oraz przyspieszy prace dekarskie, gwarantując maksymalną trwałość połączeń pomiędzy elementami blaszanymi, dachówkami ceramicznymi i cementowymi.

Kultowy i wszechstronny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven skutecznie wykona każdą z prac budowlanych bądź remontowo-naprawczych, która wymaga precyzji, siły, ponadprzeciętnej mocy oraz trwałości.

www.denbraven.pl 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Zdjęcie w jakości do druku można pobrać z tego miejsca:

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Niezawodne rozwiązanie w świecie klejów – uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven , den braven, klej - Czy możliwe jest wskazanie jednego produktu, który szybko wykona za nas zarówno te proste, jak i bardziej złożone prace remontowo-naprawcze? Odpowiedzią na tego typu wątpliwości jest uniwersalny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który od lat zadziwia swą mocą łączenia i trwałością. Wystarczy jeden kartusz tego wytrzymałego kleju, aby na zawsze zażegnać większość problemów, z jakimi borykają się domowi majsterkowicze oraz doświadczeni specjaliści.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy