Wiercimy

Nowy fundusz w SFI mBanku

Od 19 sierpnia br. Klienci Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mają dostęp do kolejnego funduszu – SEB6 Euro Lokata.Po przystąpieniu należącego do TFI SEB funduszu SEB6 Euro Lokata, w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych znajdują się 52 fundusze zarządzane przez 9 towarzystw. mBank planuje dalej rozwijać ofertę SFI i wprowadzać do niego coraz więcej funduszy. Obecnie z SFI korzysta 62 tys. Klientów, a jego aktywa sięgają 337 mln zł.Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do szerokiej gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania Klientom najlepszych warunków, za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja.O atrakcyjności Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych świadczą:szeroka oferta funduszy inwestycyjnych należących do różnych towarzystw i różnych kategorii/klas,obsługa 24 godziny na dobę, przez Internet i telefon,minimalny poziom opłat i

Od 19 sierpnia br. Klienci Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mają dostęp do kolejnego funduszu ? SEB6 Euro Lokata.

Po przystąpieniu należącego do TFI SEB funduszu SEB6 Euro Lokata, w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych znajdują się 52 fundusze zarządzane przez 9 towarzystw.

mBank planuje dalej rozwijać ofertę SFI i wprowadzać do niego coraz więcej funduszy. Obecnie z SFI korzysta 62 tys. Klientów, a jego aktywa sięgają 337 mln zł.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do szerokiej gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Klienci mBanku (posiadacze eKONTA), po aktywowaniu usługi mogą przez Internet lub za pośrednictwem mLinii nabyć jednostki funduszy lub umorzyć je i zamienić na gotówkę. Zgodnie ze strategią oferowania Klientom najlepszych warunków, za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja.

O atrakcyjności Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych świadczą:

 • szeroka oferta funduszy inwestycyjnych należących do różnych towarzystw i różnych kategorii/klas,
 • obsługa 24 godziny na dobę, przez Internet i telefon,
 • minimalny poziom opłat i prowizji,
 • programowa rezygnacja z opłat ponoszonych przez Klientów przy nabyciu i umorzeniu jednostek,
 • przejrzysty i pełny zakres informacji dotyczących inwestowania w jednostki funduszy,
 • specjalny serwis www zwierający aktualne ceny jednostek funduszy oraz historyczne wartości jednostek,
 • system transakcyjny mBanku dostępny non-stop, z każdego miejsca na ziemi, bezpieczny i sprawdzony przez kilkaset tysięcy Klientów.

http://www.fundusze.mbank.com.pl/

Od września br. w mBanku dostępne będzie Indywidualne Konto Emerytalne fundusze.

W ramach IKE fundusze zostaną uruchomione 4 fundusze inwestycyjne TFI SKARBIEC:

 • IKE mAKCJA
 • IKE mWAGA
 • IKE mGOTÓWKOWY
 • IKE mEuropa

W późniejszym czasie TFI SKARBIEC na zlecenie mBanku utworzy także ?fundusze funduszy?.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ericsson przedstawia nowe funkcje usprawniające działanie smartfonów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy