Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Żubr rusza do ofensywy marketingowej

Warszawa, 5 czerwca 2008 r. - Po zakończeniu fuzji operacyjnej z wydzieloną częścią Banku BPH SA, Bank Pekao SA wraca do aktywnej walki o klientów  i cały swój wysiłek skupia na zwiększeniu atrakcyjności swoich produktów i jakości obsługi. W ramach tych działań od początku czerwca ruszyła kampania medialna promująca dwa kluczowe produkty Banku: Pożyczkę Ekspresową oraz Prosty Kredyt Mieszkaniowy, a już od połowy czerwca Bank będzie aktywnie promował swoją nową ofertę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.   Kampania promująca nowoczesny kredyt gotówkowy Pożyczkę Ekspresową proponuje klientom w nowy sposób spojrzeć na swoje możliwości finansowe i podkreśla główne atuty produktu - prosty i szybki proces udzielenia pożyczki w Banku Pekao SA, brak prowizji, niskie raty oraz wysoką kwotę pożyczki bez zabezpieczeń. Przewodnim motywem kampanii Prostego Kredytu Mieszkaniowego w Banku Pekao SA jest potrzeba znalezienia odpowiedzi na dręczące klientów pytania związane z kredytem mieszkaniowym. Bank podkreśla znaczenie prostoty tłumaczenia warunków udzielenia kredytu mieszkaniowego i oferuje pomoc ponad 1000 doświadczonych

Warszawa, 5 czerwca 2008 r. – Po zakończeniu fuzji operacyjnej z wydzieloną częścią Banku BPH SA, Bank Pekao SA wraca do aktywnej walki o klientów  i cały swój wysiłek skupia na zwiększeniu atrakcyjności swoich produktów i jakości obsługi. W ramach tych działań od początku czerwca ruszyła kampania medialna promująca dwa kluczowe produkty Banku: Pożyczkę Ekspresową oraz Prosty Kredyt Mieszkaniowy, a już od połowy czerwca Bank będzie aktywnie promował swoją nową ofertę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.   

<

p>Kampania promująca nowoczesny kredyt gotówkowy Pożyczkę Ekspresową proponuje klientom w nowy sposób spojrzeć na swoje możliwości finansowe i podkreśla główne atuty produktu – prosty i szybki proces udzielenia pożyczki w Banku Pekao SA, brak prowizji, niskie raty oraz wysoką kwotę pożyczki bez zabezpieczeń. Przewodnim motywem kampanii Prostego Kredytu Mieszkaniowego w Banku Pekao SA jest potrzeba znalezienia odpowiedzi na dręczące klientów pytania związane z kredytem mieszkaniowym. Bank podkreśla znaczenie prostoty tłumaczenia warunków udzielenia kredytu mieszkaniowego i oferuje pomoc ponad 1000 doświadczonych doradców. 

Ponadto, już od połowy czerwca do klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw kierowana będzie komunikacja marketingowa dotyczącą nowych pakietów dla firm w Banku Pekao SA. 

Produkty Banku reklamowane będą intensywnie przez czerwiec i lipiec, z mniejszym natężeniem w okresie wakacji i wznowieniem aktywnej obecności w mediach na jesień. Żeby dotrzeć do swoich obecnych i potencjalnych klientów, Bank postawi na wszystkie główne kanały komunikacji, m.in. stacje telewizyjne, prasę, radio, Internet, mailing oraz informowanie klientów bezpośrednio w oddziałach. 

  • W ten sposób pragniemy przybliżyć nasze produkty klientom i pokazać w sposób zrozumiały i prosty, że Bank potrafi odpowiedzieć na ich potrzeby. – mówi Jarosław Wilk, Dyrektor Zarządzający Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku Pekao SA. 

Działania reklamowe Banku wspiera agencja Euro RSCG Warsaw, z którą Bank rozpoczął współpracę w marcu br.

A to już wiesz?  Sprawdź w sanepidzie zebrane grzyby

 

 


Bank Pekao SA działa od 79 lat i jest największym bankiem Europy Środkowej pod względem kapitalizacji rynkowej. Jest największy w Polsce pod względem wysokości aktywów, kredytów, depozytów i produktów inwestycyjnych. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (1059 placówek w całym kraju) oraz największą siecią ponad 3000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 13000 w całej Europie. Ma ponad 5 milionów klientów. Bank Pekao SA zdobył szereg nagród, m.in. Ruban D’Honneur w kategorii ?The CMS Business Of the Year” w ramach European Business Awards 2008, Best Emerging Market Bank in Poland 2006″ magazynu Global Finance, ?Best Bank in Poland 2005″ miesięcznika Euromoney oraz ?Bank of the Year 2004 in Poland” magazynu The Banker. Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, która jest obecna w 23 krajach, zatrudnia 170 tys. osób, obsługujących ponad 40 mln klientów w ponad 9000 placówek.

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy