Wiercimy

Dobroczynni Dżentelmeni

Wyjątkowy kalendarz z dwunastoma przystojniakami i bonusowym, trzynastym miesiącem będzie można niebawem kupić w  drogeriach Rossmann. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne. „Dżentelmeni” to z pewnością wyjątkowy kalendarz. Na jego stronach będzie można zobaczyć najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Obok znanych z poprzednich edycji Piotra Adamczyka, Jakuba Wesołowskiego, Pawła Małaszyńskiego i Macieja Zakościelnego zobaczymy kalendarzowych debiutantów: Alana Andersza, Jana Wieczorkowskiego, Szymona Bobrowskiego, Macieja Stuhra, Rafała Królikowskiego, Bartosza Opanię, Marcina Dorocińskiego i Michała Żebrowskiego. Kalendarz z fotografiami autorstwa Andrzeja Koziara wyprodukował Olivier Janiak. Całkowity dochód ze sprzedaży limitowanej serii 8 tysięcy kalendarzy (w cenie 69,90 złotych) zostanie przeznaczony na cele charytatywne. W ramach prowadzonej przez PCK akcji „Stop bosym stopom” zostanie zakupione ciepłe zimowe obuwie dla dzieci z najuboższych rodzin. Część środków trafi również do Fundacji TVN „nie jesteś sam”, która buduje Centrum  Profilaktyki Nowotworowej w warszawskim Centrum Onkologii. Posiadacze tego wyjątkowego

Wyjątkowy kalendarz z dwunastoma przystojniakami i bonusowym, trzynastym miesiącem będzie można niebawem kupić w  drogeriach Rossmann. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

„Dżentelmeni” to z pewnością wyjątkowy kalendarz. Na jego stronach będzie można zobaczyć najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Obok znanych z poprzednich edycji Piotra Adamczyka, Jakuba Wesołowskiego, Pawła Małaszyńskiego i Macieja Zakościelnego zobaczymy kalendarzowych debiutantów: Alana Andersza, Jana Wieczorkowskiego, Szymona Bobrowskiego, Macieja Stuhra, Rafała Królikowskiego, Bartosza Opanię, Marcina Dorocińskiego i Michała Żebrowskiego. Kalendarz z fotografiami autorstwa Andrzeja Koziara wyprodukował Olivier Janiak. Całkowity dochód ze sprzedaży limitowanej serii 8 tysięcy kalendarzy (w cenie 69,90 złotych) zostanie przeznaczony na cele charytatywne. W ramach prowadzonej przez PCK akcji „Stop bosym stopom” zostanie zakupione ciepłe zimowe obuwie dla dzieci z najuboższych rodzin. Część środków trafi również do Fundacji TVN „nie jesteś sam”, która buduje Centrum  Profilaktyki Nowotworowej w warszawskim Centrum Onkologii.

Posiadacze tego wyjątkowego kalendarza będą mogli cieszyć dodatkowym, trzynastym miesiącem. Radość będzie tym większa, że w wymyślonym przez Ędwarda Ąckiego ścierwcu każdy, z wyjątkiem sobót, dzień jest świętem. Lider partii ĘĄ poleca Dzień Meblościanki na Wysoki Połysk, Dzień po Dniu czy Święto Edwarda i Zofji.

<

p>„Dżentelmeni” to doskonały pomysł na świąteczny prezent, tym bardziej, że kupując go pomagamy najbardziej potrzebującym.

 

Rossmann jest najchętniej odwiedzanym i najbardziej rozpoznawalnym sklepem drogeryjno-kosmetycznym w Polsce. Decydują o tym dostępność i bliskość sklepów oraz szeroki asortyment produktów. Codziennie zakupu w tej sieci dokonuje 350 000 Polaków. Klienci mogą wybierać spośród ponad 9 500 produktów oferowanych po przystępnych cenach, a podejmując decyzję o zakupie zawsze mogą liczyć na wsparcie i fachową poradę. Rossmann Polska zatrudnia obecnie ponad 6000 osób. Do końca 2008 roku firma planuje otworzyć 330 placówkę.

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Fundusze Superfund w ofercie BRE Private Banking

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy