Wiercimy

Świat sałatek WINIARY dostępny za jednym kliknięciem

Świat sałatek WINIARY dostępny za jednym kliknięciem
Poszukujesz letniej, kulinarnej inspiracji na świeże dania, wykorzystujące bogactwo warzyw? Chcesz cieszyć się eksplozją rozmaitych smaków i zapachów? Zajrzyj na nowo powstały portal www.PyszniePomyslowoSalatkowo.pl i znajdź swój sposób na wykorzystanie dobrodziejstwa naturalnych i zdrowych składników. Serwis został stworzony przez markę WINIARY i powstał specjalnie z myślą o osobach poszukujących kulinarnych inspiracji.PyszniePomyslowoSalatkowo.pl to kolejny z tematycznych serwisów marki WINIARY, który ma się stać inspiracją kulinarną dla odwiedzających go w okresie letnim internautów. Wtedy właśnie jednym z głównych elementów posiłków stają się warzywa, których smak pomogą wydobyć majonezy i sosy marki WINIARY.Na stronie www.PyszniePomyslowoSalatkowo.pl internauci znajdą trzy różne zakładki: wnętrze kuchni, przydomowy ogród oraz stragan pełen świeżych warzyw. Kuchnia oraz ogród to kojarzone z domem miejsca, w których podaje się wiosenno-letnie posiłki. Tam internauci znajdą inspiracje  do przygotowywania wielu ciekawych dań, jak również opisy poszczególnych produktów marki WINIARY. W

Poszukujesz letniej, kulinarnej inspiracji na świeże dania, wykorzystujące bogactwo warzyw? Chcesz cieszyć się eksplozją rozmaitych smaków i zapachów? Zajrzyj na nowo powstały portal www.PyszniePomyslowoSalatkowo.pl i znajdź swój sposób na wykorzystanie dobrodziejstwa naturalnych i zdrowych składników. Serwis został stworzony przez markę WINIARY i powstał specjalnie z myślą o osobach poszukujących kulinarnych inspiracji.

PyszniePomyslowoSalatkowo.pl to kolejny z tematycznych serwisów marki WINIARY, który ma się stać inspiracją kulinarną dla odwiedzających go w okresie letnim internautów. Wtedy właśnie jednym z głównych elementów posiłków stają się warzywa, których smak pomogą wydobyć majonezy i sosy marki WINIARY.

Na stronie www.PyszniePomyslowoSalatkowo.pl internauci znajdą trzy różne zakładki: wnętrze kuchni, przydomowy ogród oraz stragan pełen świeżych warzyw. Kuchnia oraz ogród to kojarzone z domem miejsca, w których podaje się wiosenno-letnie posiłki. Tam internauci znajdą inspiracje  do przygotowywania wielu ciekawych dań, jak również opisy poszczególnych produktów marki WINIARY. W zakładce „Stragan ze świeżymi warzywami” można znaleźć dużą liczbę interesujących artykułów dotyczących roli pozytywnego wpływu warzyw na zdrowie człowieka.

Internauci odwiedzający stronę mają unikalną szansę na wzięcie udziału w konkursie na najciekawszy składnik sałatek. Dwudziestu autorów najciekawszych pomysłów zostanie nagrodzonych akcesoriami kuchennymi, które stanowią niezbędnik dla każdego aspirującego kucharza oraz zestawami produktów marki WINIARY, pomocnymi w przygotowywaniu pysznych potraw. Konkurs na stronie www.PyszniePomyslowoSalatkowo.pl potrwa do 31 lipca 2011 roku.

Zapraszamy na www.PyszniePomyslowoSalatkowo.pl  oraz www.winiary.pl!

***

WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kolejne laury dla marki WINIARY

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy