Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Envelo startuje z kampanią marketingową

Envelo, marka stworzona przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe, oferuje e-usługi pocztowe online. Właśnie startuje z kampanią reklamową w telewizji. W spotach będzie promować aplikację mobilną oraz neokartkę.Envelo - zobacz w telewizjiPoczta Polska Usługi Cyfrowe konsekwentnie realizuje strategię marketingową dla oferty Envelo. Reklama telewizyjna to kolejny etap popularyzowania e-usług. W spocie promowane będą aplikacja mobilna Envelo i neokartka. Dzięki usłudze z każdego miejsca na świecie można nadać pocztówkę online, która dostarczana jest w formie tradycyjnej. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych działających w systemie Android, iOS oraz Windows Phone.– Animacja pokazuje, jak można nadać z aplikacji wakacyjną neokartkę z własnym zdjęciem. W spocie podkreślone zostały przede wszystkim główne zalety usługi – opcja personalizacji i proste wysyłanie pocztówek z każdego miejsca na świecie. Aplikacja Envelo to wygoda i oszczędność czasu – wyjaśnia Grzegorz Świdwiński, prezes zarządu w spółce Poczta Polska Usługi Cyfrowe, należącej do Grupy Kapitałowej Poczta

Envelo, marka stworzona przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe, oferuje e-usługi pocztowe online. Właśnie startuje z kampanią reklamową w telewizji. W spotach będzie promować aplikację mobilną oraz neokartkę.

Envelo – zobacz w telewizji

Poczta Polska Usługi Cyfrowe konsekwentnie realizuje strategię marketingową dla oferty Envelo. Reklama telewizyjna to kolejny etap popularyzowania e-usług. W spocie promowane będą aplikacja mobilna Envelo i neokartka. Dzięki usłudze z każdego miejsca na świecie można nadać pocztówkę online, która dostarczana jest w formie tradycyjnej. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych działających w systemie Android, iOS oraz Windows Phone.

? Animacja pokazuje, jak można nadać z aplikacji wakacyjną neokartkę z własnym zdjęciem. W spocie podkreślone zostały przede wszystkim główne zalety usługi ? opcja personalizacji i proste wysyłanie pocztówek z każdego miejsca na świecie. Aplikacja Envelo to wygoda i oszczędność czasu ? wyjaśnia Grzegorz Świdwiński, prezes zarządu w spółce Poczta Polska Usługi Cyfrowe, należącej do Grupy Kapitałowej Poczta Polska.

Kreację spotu przygotowała agencja Blueberry, na co dzień współpracująca z platformą Envelo. Scenariusz dla neokartki i aplikacji wybrano spośród kilku projektów. Głównym kryterium było obrazowe przedstawienie połączenia usługi mobilnej z tradycyjną ? neokartka wysyłana jest ze smartfona, a doręcza ją listonosz w formie tradycyjnej, drukowanej.

Kampania Envelo ruszy 11 lipca i potrwa do końca miesiąca. Spoty pojawią się w 73 stacjach telewizyjnych – w głównym kanale TVN oraz w stacjach tematycznych z pakietów Polsat Mix, TVN Mix Urban, At Media oraz TVP. Za zakup czasu reklamowego odpowiada dom mediowy Codemedia, z którym Envelo współpracuje także przy innych projektach.

Envelo ? zobacz na mieście

Trwa także akcja promocyjna neoznaczka, czyli znaczka do samodzielnego wydruku, który można nabyć na platformie Envelo. Na wybranych nośnikach citylight zlokalizowanych w centrum Warszawy pojawiły się plakaty promujące neoznaczek spersonalizowany, czyli taki, który można ozdobić własnym zdjęciem lub grafiką. Kampania adresowana jest do klientów biznesowych. Na neoznaczku spersonalizowanym przedsiębiorcy mogą umieścić logo firmy, dzięki czemu zyskują możliwość promocji na niestandardowym nośniku, jakim jest znaczek pocztowy. Akcja potrwa do 30 lipca.

A to już wiesz?  Premiera nowej wersji Xbox 360

Za kreację plakatów odpowiada agencja Blueberry. Zakup nośników przeprowadził dom mediowy Codemedia.

Link do spotu TV: spot TV


Aplikacja Envelo zadebiutowała w lipcu 2013 r. Początkowo mogli z niej korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android. Następnie aplikacja została udostępniona na smartfonach oraz tabletach z systemem iOS. W lipcu tego roku oferta została uzupełniona o wersję dla Windows Phone. Dzięki aplikacji Envelo można wysłać neokartkę, czyli pocztówkę nadawaną online, którą adresat otrzymuje w formie tradycyjnej do skrzynki na listy. Za pomocą aplikacji mobilnej można skorzystać z tradycyjnych usług pocztowych i zamówić kuriera Pocztex, a także śledzić nadaną przesyłkę. Wyszukiwarka pomoże zaś zlokalizować pocztę w najbliższej okolicy czy skrzynkę na listy, a także podpowie kod pocztowy.

Envelo to również platforma internetowa oferująca powszechne usługi pocztowe. Umożliwia ona wysłanie neokartki i zakup neoznaczka. Online można także wysłać neolist, czyli list, który adresat otrzyma w wersji tradycyjnej w kopercie. Na platformie znajdują się także usługi ułatwiające płatności: neofaktura oraz neorachunki.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy