Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Kredyt przez internet w mBanku

mBank wprowadza możliwość zawierania umów o kredyty konsumpcyjne przez internet.Ramowa Umowa Kredytowa to unikalny na polskim rynku sposób zawierania umów o kredyty konsumpcyjne w dogodnym dla Klienta czasie i miejscu. Wystarczy, że Klient raz w obecności Kuriera, lub przedstawiciela mBanku, podpisze taką umowę. Na tej podstawie można szybko i prosto zawierać Umowy kredytu przez internet, dzięki elektronicznemu podpisowi w systemie transakcyjnym mBanku - hasłom sms-owym lub hasłom jednorazowym. Osoby, które chcą skorzystać z oferty KART kredytowych, KREDYTU odnawialnego lub

mBank wprowadza możliwość zawierania umów o kredyty konsumpcyjne przez internet.

Ramowa Umowa Kredytowa to unikalny na polskim rynku sposób zawierania umów o kredyty konsumpcyjne w dogodnym dla Klienta czasie i miejscu. Wystarczy, że Klient raz w obecności Kuriera, lub przedstawiciela mBanku, podpisze taką umowę. Na tej podstawie można szybko i prosto zawierać Umowy kredytu przez internet, dzięki elektronicznemu podpisowi w systemie transakcyjnym mBanku – hasłom sms-owym lub hasłom jednorazowym.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty KART kredytowych, KREDYTU odnawialnego lub KREDYTU gotówkowego i mają wcześniej podpisaną Ramową Umowę Kredytową, w sytuacji, gdy nie będą wymagane dodatkowe dokumenty do weryfikacji zdolności kredytowej, mogą zaciągnąć kredyt nie wychodząc z domu – podpisując umowę w sposób elektroniczny, w systemie transakcyjnym. Potwierdzenie udzielenia kredytu zostanie przesłana do Klienta po uruchomieniu kredytu.

Funkcjonalność elektronicznej akceptacji Umowy kredytu w pierwszej kolejności obejmować będzie wydanie karty kredytowej Visa Radość Życia, Visa Orange – w ścieżce potwierdzenia wniosku sms-em oraz KREDYTU gotówkowego.

Jesteśmy pierwszym bankiem w Polsce, który wdrożył możliwość elektronicznego podpisywania umów kredytowych w tak szerokim zakresie – nie kierując tej oferty tylko do wybranej grupy osób. Klienci zawierając pierwszą umowę o kredyt konsumpcyjny w mBanku będę podpisywać dwie umowy: Ramową Umowę Kredytową oraz umowę kredytu o poszczególny produkt kredytowy. Jeśli Klient zdecyduje się na kolejny produkt kredytowy w mBanku wystarczy, że złoży wniosek przez internet i zaakceptuje umowę poprzez jednorazowe hasło SMS lub papierowe. W ten sposób mBank chce jeszcze bardziej ułatwić i usprawnić procedury wszystkim osobom aktywnie korzystający z jego usług, likwidując konieczność każdorazowego zawierania umowy o konkretny produkt kredytowy w sposób tradycyjny – mówi Maciej Jeruzal, odpowiedzialny za wdrożenie RUK w mBanku. Jednocześnie Klienci mogą nadal składać wnioski o kredyty także w jednym z naszych mKiosków lub Centrów Finansowych – gdzie forma zawarcia umowy kredytu będzie taka, jak funkcjonuje obecnie – dodaje Maciej Jeruzal.

A to już wiesz?  Świąteczna gorączka zakupów sprzyja hakerom – uwaga na podejrzane e-maile

Dzięki RUK Klienci zyskują także możliwość zarządzania on-line limitami na poszczególnych produktach kredytowych a poprzez wspólny regulamin zwiększa się przejrzystość zasad korzystania z produktów kredytowych mBanku. Nowa funkcjonalność wdrażana będzie systematycznie do poszczególnych obowiązujących procesów udzielenia kredytów w mBanku.

mBank w ofercie KREDYTÓW konsumpcyjnych posiada:

  • KREDYT odnawialny przyznawany do bezpłatnego rachunku eKONTO, dzięki któremu można uzyskać gotówkę na bieżące wydatki nawet do 50 000 PLN. Linia kredytowa w rachunku zapewnia spokój w przypadku chwilowego braku środków oraz pozwala na sfinansowanie pilnych zakupów
  • KARTY kredytowe, które otrzymuje się na podstawie pozytywnej historii kredytowej, posiadając stały dochód, przenosząc kartę z innego banku albo posiadając status studenta lub doktoranta.
  • KREDYT gotówkowy – można go otrzymać na dowolny cel, bez zbędnych formalności, nawet przy niskich stałych dochodach. mBank nie wymaga poręczycieli czy dodatkowego ubezpieczenia.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy