Wiercimy

KREDYT ratalny plus bardziej dostępny

KREDYT ratalny plus mBanku dostępny jest przez Internet i telefon oraz w coraz większej sieci mKiosków na terenie całego kraju.O KREDYT ratalny plus można wnioskować już w piętnastu mKioskach w całej Polsce. Do końca br. liczba ta wzrośnie do dziewiętnastu. Wprowadzony zaledwie cztery miesiące temu kredyt ratalny cieszy się coraz większym zainteresowaniem Klientów mBanku oraz innych osób robiących zakupy w centrach handlowych, w których znajdują się mKioski. Klienci mogą szybko i bez poręczycieli otrzymać KREDYT ratalny plus w wysokości od 500 do 100 000 zł na okres od 3 do 60 miesięcy. Terminowa spłata powoduje automatyczne odnowienie kredytu na kolejny okres na życzenie Klienta. Do rachunku oferowana jest karta debetowa Visa Electron. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i dla dotychczasowych Klientów mBanku wynosi już od 14,45%. Również nowi Klienci mogą liczyć na atrakcyjnie niskie oprocentowanie. Z kredytu można korzystać dokonując:przelewu na zdefiniowany rachunek,transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty debetowej,wypłaty z bankomatu.Elementy decydujące o atrakcyjności kredytu ratalnego

KREDYT ratalny plus mBanku dostępny jest przez Internet i telefon oraz w coraz większej sieci mKiosków na terenie całego kraju.

O KREDYT ratalny plus można wnioskować już w piętnastu mKioskach w całej Polsce. Do końca br. liczba ta wzrośnie do dziewiętnastu. Wprowadzony zaledwie cztery miesiące temu kredyt ratalny cieszy się coraz większym zainteresowaniem Klientów mBanku oraz innych osób robiących zakupy w centrach handlowych, w których znajdują się mKioski.

Klienci mogą szybko i bez poręczycieli otrzymać KREDYT ratalny plus w wysokości od 500 do 100 000 zł na okres od 3 do 60 miesięcy. Terminowa spłata powoduje automatyczne odnowienie kredytu na kolejny okres na życzenie Klienta. Do rachunku oferowana jest karta debetowa Visa Electron.

Oprocentowanie kredytu jest zmienne i dla dotychczasowych Klientów mBanku wynosi już od 14,45%. Również nowi Klienci mogą liczyć na atrakcyjnie niskie oprocentowanie. Z kredytu można korzystać dokonując:

 • przelewu na zdefiniowany rachunek,
 • transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty debetowej,
 • wypłaty z bankomatu.

Elementy decydujące o atrakcyjności kredytu ratalnego oferowanego przez mBank to m.in.:

 • możliwość otrzymania kredytu w 15 minut,
 • brak poręczycieli,
 • możliwość otrzymania kredytu przy niskich stałych dochodach,
 • możliwość podwyższenia kwoty kredytu oraz wcześniejszej jego spłaty,
 • możliwość automatycznej spłaty rat kredytu wraz z odsetkami z eKONTA,
 • pełna kontrola nad spłatą i wykorzystywaniem kredytu poprzez bezpłatne konto ? przez Internet i telefon z każdego miejsca, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Wnioski można składać:

 • za pośrednictwem pracownika mKiosku,
 • za pośrednictwem stron internetowych www.mBank.pl,
 • telefonicznie za pośrednictwem mLinii.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Analiza Vertiv: jak będzie wyglądało przetwarzanie danych w 2020 roku?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy