Wiercimy

Licytacja choinek z EkoLasu Allegro

Chcący odwiedzić niezwykły las, złożony z choinek ułożonych w kształt mapy świata na poznańskim Placu Mickiewicza powinni się spieszyć. Choinki znikną z niego już 14 grudnia. Tego dnia odbędzie się bowiem wielka licytacja drzewek allegrowego EkoLasu. Od połowy listopada spacerujący po centrum Poznania mieli możliwość odwiedzić niezwykłe miejsce. Na Placu Mickiewicza wyrósł… las, w kształcie mapy świata, złożony z setek choinek. Jest on elementem „zielonego” miasteczka promującego kampanię ekologiczną Allegro.pl. Kampania ma zachęcać do bycia bardziej „eko”, również przy dokonywaniu internetowych zakupów. Drugim elementem miasteczka jest ekologiczne lodowisko.    14 grudnia przed Centrum Kultury Zamek odbędzie się wielka licytacja choinek pochodzących z EkoLasu. Jej uczestnicy jeszcze tego samego dnia będą mogli zabrać część EkoLasu – czyli małe drzewko, do domu. Dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz ekologicznej fundacji All for Planet. Aukcja rozpocznie się o godzinie 13.30. Licytacja świerków to nie jedyna atrakcja tego dnia. Po jej zakończeniu na scenie pojawi się zespół De Mono,

Chcący odwiedzić niezwykły las, złożony z choinek ułożonych w kształt mapy świata na poznańskim Placu Mickiewicza powinni się spieszyć. Choinki znikną z niego już 14 grudnia. Tego dnia odbędzie się bowiem wielka licytacja drzewek allegrowego EkoLasu.

Od połowy listopada spacerujący po centrum Poznania mieli możliwość odwiedzić niezwykłe miejsce. Na Placu Mickiewicza wyrósł… las, w kształcie mapy świata, złożony z setek choinek. Jest on elementem „zielonego” miasteczka promującego kampanię ekologiczną Allegro.pl. Kampania ma zachęcać do bycia bardziej „eko”, również przy dokonywaniu internetowych zakupów. Drugim elementem miasteczka jest ekologiczne lodowisko.   

14 grudnia przed Centrum Kultury Zamek odbędzie się wielka licytacja choinek pochodzących z EkoLasu. Jej uczestnicy jeszcze tego samego dnia będą mogli zabrać część EkoLasu – czyli małe drzewko, do domu. Dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz ekologicznej fundacji All for Planet. Aukcja rozpocznie się o godzinie 13.30.

Licytacja świerków to nie jedyna atrakcja tego dnia. Po jej zakończeniu na scenie pojawi się zespół De Mono, a chętni będą mogli wziąć udział w licytacji jednej z prac dzieci, które odwiedziły miasteczko Allegro.

Rokrocznie z naszych lasów wycinane są tysiące choinek. Po świętach są one wyrzucane na śmietnik. Allegro.pl daje szansę zakupienia żywego, ukorzenionego drzewka,  które przy odpowiednim dbaniu o nie, może być przesadzone do ogródka czy lasu – mówi Patryk Tryzubiak, PR Manager Grupy Allegro.pl.

Akcja jest także doskonałą alternatywa dla sztucznych choinek, które po wyrzuceniu na śmietnik rozkładają się nawet przez 400 lat.

 

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  mBank i Visa zapraszają do Aten

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy