Wiercimy

Nowości w Planie Agro i Agro Eskalacji

Od dzisiaj Pakiet Plan Agro w Banku BGŻ został rozszerzony o nowe funkcjonalności, udostępniane klientom bez dodatkowych opłat. Także od dzisiaj istnieje możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania środków zgromadzonych na Agro Eskalacji.- Nowe funkcjonalności to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów. Jako lider rynku agro chcemy wciąż umacniać naszą pozycję oferując nowoczesne i atrakcyjne usługi – powiedział Bartosz Urbaniak, dyrektor zarządzający ds. agrobiznesu w Banku BGŻ.Zmiany w Planie Agro to:• możliwość obniżenia opłaty za  prowadzenie Pakietu w zależności od salda na rachunku bieżącym (10 zł przy saldzie do 3 tys. zł; 5 zł przy saldzie od 3 tys. do 30 tys. zł; 0 zł przy saldzie powyżej 30 tys. zł)• bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju bez dodatkowej opłatyOprócz tego, klienci posiadający Plan Agro mogą skorzystać z promocji „Płać kartą w ramach Pakietu Plan Agro i zarabiaj”, która polega na zwrocie na rachunek bieżący klienta 1% transakcji bezgotówkowych (transakcje płatnicze wykonane kartą debetową).Dodatkowo także od

Od dzisiaj Pakiet Plan Agro w Banku BGŻ został rozszerzony o nowe funkcjonalności, udostępniane klientom bez dodatkowych opłat. Także od dzisiaj istnieje możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania środków zgromadzonych na Agro Eskalacji.

– Nowe funkcjonalności to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów. Jako lider rynku agro chcemy wciąż umacniać naszą pozycję oferując nowoczesne i atrakcyjne usługi – powiedział Bartosz Urbaniak, dyrektor zarządzający ds. agrobiznesu w Banku BGŻ.

Zmiany w Planie Agro to:
• możliwość obniżenia opłaty za  prowadzenie Pakietu w zależności od salda na rachunku bieżącym (10 zł przy saldzie do 3 tys. zł; 5 zł przy saldzie od 3 tys. do 30 tys. zł; 0 zł przy saldzie powyżej 30 tys. zł)
• bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju bez dodatkowej opłaty

Oprócz tego, klienci posiadający Plan Agro mogą skorzystać z promocji „Płać kartą w ramach Pakietu Plan Agro i zarabiaj”, która polega na zwrocie na rachunek bieżący klienta 1% transakcji bezgotówkowych (transakcje płatnicze wykonane kartą debetową).

Dodatkowo także od dzisiaj klienci Banku BGŻ mogą otrzymać  bardzo atrakcyjne oprocentowanie w wysokości do 5 % środków zgromadzonych na Agro Eskalacji. Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania, należy założyć rachunek Agro Eskalacja w ramach nowo otwartego Pakietu Plan Agro w okresie od 1 grudnia 2010r do 31 stycznia 2011r oraz udokumentować  fakt posiadania dopłat bezpośrednich.

Promocję nowych funkcjonalności Planu Agro wspiera rozpoczynająca się dzisiaj kampania marketingowa obejmująca reklamę w prasie branżowej, radio i na internetowych portalach branżowych oraz banery przed wybranymi giełdami towarowymi  i standy w oddziałach ODR. Autorem kreacji kampanii jest współpracująca z Bankiem BGŻ agencja reklamowa Grandes Kochonos. Na podstawie tej kreacji agencja White Rabbit przygotowała również materiały BTL. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Initiative.
Kampania w mediach potrwa do końca stycznia 2011 roku.

A to już wiesz?  SMS-y z mBanku

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy