Wiercimy

Ulubiency.wp.pl

Ulubiency.wp.pl
Wystartował nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski  – ulubieńcy.wp.pl. Nowy serwis Wirtualnej Polski tworzą internauci. To oni dodają do witryny filmy z udziałem swoich pupili, galerie ich zdjęć (dział „Psoty i figle”), piszą psie lub kocie blogi, dzielą się wiedzą na temat zwierząt oraz wymieniają swoimi doświadczeniami. Dyskutują też na specjalnym forum tematycznym i zakładają fankluby ulubieńców.  „Serwis wystartował w wersji beta. Zależy nam na tym, by to internauci zdecydowali o ostatecznym kształcie Ulubieńców i poczuli, że właśnie to miejsce jest ich miejscem w Sieci – mówi Joanna Ruczyńska z Wirtualnej Polski, Kierownik Grupy Styl Życia – Mamy nadzieję, że będą na bieżąco zgłaszali swoje uwagi, opinie, sugestie i pomysły. Wszystkie weźmiemy pod uwagę przy pracach nad udoskonalaniem i rozwojem witryny.”  Pod adresem ulubiency.wp.pl każdy użytkownik ma możliwość stworzenia własnego „centrum dowodzenia” – strony, na której może opowiedzieć nie tylko o sobie, ale również o swoich kocich lub psich

Wystartował nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski  – ulubieńcy.wp.pl.

Nowy serwis Wirtualnej Polski tworzą internauci. To oni dodają do witryny filmy z udziałem swoich pupili, galerie ich zdjęć (dział „Psoty i figle”), piszą psie lub kocie blogi, dzielą się wiedzą na temat zwierząt oraz wymieniają swoimi doświadczeniami. Dyskutują też na specjalnym forum tematycznym i zakładają fankluby ulubieńców.  

„Serwis wystartował w wersji beta. Zależy nam na tym, by to internauci zdecydowali o ostatecznym kształcie Ulubieńców i poczuli, że właśnie to miejsce jest ich miejscem w Sieci – mówi Joanna Ruczyńska z Wirtualnej Polski, Kierownik Grupy Styl Życia – Mamy nadzieję, że będą na bieżąco zgłaszali swoje uwagi, opinie, sugestie i pomysły. Wszystkie weźmiemy pod uwagę przy pracach nad udoskonalaniem i rozwojem witryny.”  

Pod adresem ulubiency.wp.pl każdy użytkownik ma możliwość stworzenia własnego „centrum dowodzenia” – strony, na której może opowiedzieć nie tylko o sobie, ale również o swoich kocich lub psich podopiecznych. Dzięki temu właściciele zwierzaków poznają się bliżej, mają też miejsce, gdzie do woli mogą chwalić się pupilami.  

Ważnym działem Ulubieńców są „Artykuły i porady”. Te powstają przy udziale współpracujących z Ulubieńcami ekspertów: wykwalifikowanego groomera Ewy Grabowskiej, szkoleniowca i behawiorysty Magdaleny Michalskiej, szkoleniowca Agnieszki Kępki, weterynarza Aleksandra Korzeniowskiego, psiego stylisty Marii Modrzejewskiej oraz Agnieszki Hejenkowskiej z Fundacji Kocia Dolina. Z zamieszczonych materiałów już teraz można dowiedzieć się m.in., jak uczesać Yorka, jak dbać o zdrowie pupila z alergią, jak dobrze wychować psa lub kota, jak się z nim bawić lub jak, razem z pupilem, uprawiać… modne sporty. Do specjalistów można zwrócić się także bezpośrednio z prośbą o pomoc czy radę.

Serwis został zbudowany w taki sposób, by odpowiadać estetycznym upodobaniom internautów. Użytkownicy mogą bawić się w nim kolorami oraz dostosowywać wielkość czcionki do swoich potrzeb. Wzięto również pod uwagę różnice pomiędzy miłośnikami psów i kotów; korzystający z serwisu może zaznaczyć opcję, dzięki której otrzyma informacje dotyczące wyłącznie psich bądź kocich ulubieńców.  

A to już wiesz?  Aktywność na co dzień, czyli serwis dedykowany bakalland.wp.pl

Ulubiency.wp.pl powstają we współpracy z Mars Polska, producentem karmy Pedigree i Whiskas. „Współpraca z partnerem, który istnieje na polskim rynku od 15 lat, ma rozbudowane kontakty ze środowiskiem kynologicznym w kraju i jest znaczącym ośrodkiem opiniotwórczym oraz doradczym, pozwala nam oddać w ręce internautów serwis społecznościowy uzupełniany o solidną dawkę rzetelnej wiedzy niezbędnej miłośnikom psów i kotów.” – mówi Ewelina Kołosowicz z Wirtualnej Polski, Kierownik ds. Obsługi Klientów Indywidualnych.  

Partnerem kontentowym serwisu jest magazyn KOT. Wkrótce do listy współpracujących z witryną pism dołączą kolejne.  

Serwis WP: http://ulubiency.wp.pl

 

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy