Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

TravelOvo.pl pracuje dla Onet.pl

TravelOvo, spółka zależna Rainbow Tours, została wybrana przez portal Onet.pl, jako partner w zakresie obsługi przy sprzedaży biletów  lotniczych. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Portal TravelOvo pokonał konkurencję i został wybrany jako partner Onet.pl. Zadecydowały o tym nowoczesne technologie platformy on-line i unikalne możliwości dokonywania rezerwacji różnorodnych usług turystycznych.Transakcja pozwoli Onet.pl wykorzystać nowoczesne technologie wdrażane przez TravelOvo. Chodzi o rozwiązanie zastosowane w wyszukiwarce połączeń i cen biletów lotniczych. W ramach jednego zapytania użytkownika, przeszukiwane są bazy zarówno tanich linii lotniczych, jak i tradycyjnych.- Nie trzeba więc odwiedzać kilku stron internetowych, aby znaleźć najlepsze i najtańsze połączenie. W wynikach wyszukiwania, system pokaże nam na jednej stronie ofertę zarówno Ryanair, Central Wings, jak i LOT czy British Airways - mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.TravelOVO.pl wchodzi w skład Grupy Rainbow Tours S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2008 roku spółka zależna

TravelOvo, spółka zależna Rainbow Tours, została wybrana przez portal Onet.pl, jako partner w zakresie obsługi przy sprzedaży biletów  lotniczych. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Portal TravelOvo pokonał konkurencję i został wybrany jako partner Onet.pl. Zadecydowały o tym nowoczesne technologie platformy on-line i unikalne możliwości dokonywania rezerwacji różnorodnych usług turystycznych.

Transakcja pozwoli Onet.pl wykorzystać nowoczesne technologie wdrażane przez TravelOvo. Chodzi o rozwiązanie zastosowane w wyszukiwarce połączeń i cen biletów lotniczych. W ramach jednego zapytania użytkownika, przeszukiwane są bazy zarówno tanich linii lotniczych, jak i tradycyjnych.

– Nie trzeba więc odwiedzać kilku stron internetowych, aby znaleźć najlepsze i najtańsze połączenie. W wynikach wyszukiwania, system pokaże nam na jednej stronie ofertę zarówno Ryanair, Central Wings, jak i LOT czy British Airways – mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.

TravelOVO.pl wchodzi w skład Grupy Rainbow Tours S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2008 roku spółka zależna sprzeda bilety lotnicze za 16 mln. złotych.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990 roku. W 2000 roku doszło do fuzji Rainbow Polska z Globtroter Polska i było to pierwsze na polskim rynku połączenie dwóch touroperatorów.
W maju 2007 roku zapadła decyzja o wprowadzeniu spółki do publicznego obrotu, a w październiku Rainbow Tours pojawiło się na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ENERGA Zakład Elektrowni Wodnych: Prezes ENERGI ZEW odznaczony przez Ministra Środowiska za zasługi dla ochrony środowiska i gospodarki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy