Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Malowanie NADZIEJĄ na wiosnę

mBank w ramach programu mKlienci potrzebującym zachęca do udziału w akcji pomocy dzieciom na WIOSNĘ.Dzieci są naszą przyszłością i nadzieją. To właśnie one wnoszą w nasze życie radość, to one nadają sens naszym dążeniom i staraniom. Bezbronne i niewinne doświadczają niejednokrotnie samotności, bólu i cierpienia. Tak wiele dzieci nie ma nikogo, kto by otoczył je opieką lub też bliskie im osoby nie są w stanie zapewnić odpowiedniej pomocy. A przecież każde dziecko zasługuje na miłość i zainteresowanie. Dlatego obecną akcję mBank dedykuje najmłodszym - tym najbardziej potrzebującym. W ramach zbiórki pieniędzy prowadzonej pod hasłem Malowanie NADZIEJĄ na wiosnę Klienci mBanku mają ponownie możliwość:udzielenia pomocy Małym Pacjentom oddziału onkologicznego IV Szpitala Klinicznego w Łodzi, znajdujących się pod opieką Fundacji GAJUSZ,przekazania środków na zajęcia pozalekcyjne rozwijające uczniów i ich wiarę w siebie oraz wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów szkół z małych miast, w ramach Akcji Szkoła z

mBank w ramach programu mKlienci potrzebującym zachęca do udziału w akcji pomocy dzieciom na WIOSNĘ.

Dzieci są naszą przyszłością i nadzieją. To właśnie one wnoszą w nasze życie radość, to one nadają sens naszym dążeniom i staraniom. Bezbronne i niewinne doświadczają niejednokrotnie samotności, bólu i cierpienia. Tak wiele dzieci nie ma nikogo, kto by otoczył je opieką lub też bliskie im osoby nie są w stanie zapewnić odpowiedniej pomocy. A przecież każde dziecko zasługuje na miłość i zainteresowanie. Dlatego obecną akcję mBank dedykuje najmłodszym – tym najbardziej potrzebującym.

W ramach zbiórki pieniędzy prowadzonej pod hasłem Malowanie NADZIEJĄ na wiosnę Klienci mBanku mają ponownie możliwość:

  • udzielenia pomocy Małym Pacjentom oddziału onkologicznego IV Szpitala Klinicznego w Łodzi, znajdujących się pod opieką Fundacji GAJUSZ,
  • przekazania środków na zajęcia pozalekcyjne rozwijające uczniów i ich wiarę w siebie oraz wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów szkół z małych miast, w ramach Akcji Szkoła z Klasą,
  • pomocy opuszczonym i osieroconym dzieciom należącym do Światowego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce,
  • wsparcia budowy Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego z Domem Mieszkalnym i Hostelem dla Osób Niepełnosprawnych, realizowaną przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zgierzu.

http://cafe.mbank.com.pl/NADZIEJA/

Cieszymy się, że wspólnie możemy z tak wielkim zaangażowaniem prowadzić akcję pomocy najmłodszym. Pomagając dzieciom sprawiamy, że chociaż przez jakiś czas w miejsce niepewności, cierpienia, pojawia się radość i nadzieja.

W trakcie trwania ostatniej akcji „Gwiazdka-Marzenia się spełniają”, Klienci mBanku przekazali na działalność charytatywną ponad 28 tys. zł.

W ramach programu mKlienci potrzebującym mBank udostępnia mTRANSFER – narzędzie do płatności w Internecie, które pozwala Klientom na przekazywanie on-line środków finansowych na cele charytatywne z rachunków w mBanku.

Jednocześnie mBank wspólnie z Katolickim Stowarzyszeniem Archidiecezji Łódzkiej zapraszają do licytacji ręcznie malowanych pisanek Wielkanocnych oraz gadżetów mBanku.

A to już wiesz?  Festiwal "Skarby Urody" Gdańsk, 28-29czerwca, Centrum Targowe MTG S.A.

Cały dochód z aukcji przeznaczony jest na organizację letniego wypoczynku niepełnosprawnej młodzieży, znajdującej się pod opieką Stowarzyszenia.

Licytacja odbywa się w specjalnie przygotowanym serwisie internetowym:

http://www.allegro.pl/country_templates/1/0/mbank.php

Umacnianie i poszerzanie relacji z Klientami, którzy tworzą mSpołeczność pierwszego wirtualnego banku w Polsce to jeden z najważniejszych elementów strategii funkcjonowania mBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy