Wiercimy

Wezwij pomoc jednym kliknięciem

WARTA zaoferowała nowe rozwiązanie dla kierowców – aplikację na telefon komórkowy, umożliwiającą szybkie uzyskanie pomocy w razie awarii lub wypadku – WARTA Pomoc. Wystarczy jeden przycisk, aby połączyć się z Centrum Alarmowym Warty i uzyskać pomoc na drodze. Usługa dostępna jest także dla osób, które nie mają ubezpieczenia w WARCIE. Program można pobrać z internetu na telefony. WARTA Pomoc to pierwszy w Polsce program na telefony komórkowe, który umożliwia szybki kontakt z ubezpieczycielem. Dzięki zaprogramowanemu przyciskowi można błyskawicznie uzyskać pomoc w razie wypadku lub awarii, nawet nie mając wykupionego ubezpieczenia w WARCIE. Dla klientów WARTY usługi pomocowe są świadczone zgodnie z posiadanym pakietem assistance, osoby nie będące klientami ponoszą jedynie koszty samej usługi np. holowania czy koszty dostarczonego paliwa.Ponadto w trakcie połączenia ustalana jest pozycja dzwoniącego, dzięki czemu pomoc dociera na miejsce bez zbędnej zwłoki.Aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z internetu m.in. na telefony Nokii, Samsunga, HTC, LG, Sony Ericsson. Z programu skorzystać mogą także osoby, które nie

WARTA zaoferowała nowe rozwiązanie dla kierowców – aplikację na telefon komórkowy, umożliwiającą szybkie uzyskanie pomocy w razie awarii lub wypadku – WARTA Pomoc. Wystarczy jeden przycisk, aby połączyć się z Centrum Alarmowym Warty i uzyskać pomoc na drodze. Usługa dostępna jest także dla osób, które nie mają ubezpieczenia w WARCIE. Program można pobrać z internetu na telefony.

WARTA Pomoc to pierwszy w Polsce program na telefony komórkowe, który umożliwia szybki kontakt z ubezpieczycielem. Dzięki zaprogramowanemu przyciskowi można błyskawicznie uzyskać pomoc w razie wypadku lub awarii, nawet nie mając wykupionego ubezpieczenia w WARCIE. Dla klientów WARTY usługi pomocowe są świadczone zgodnie z posiadanym pakietem assistance, osoby nie będące klientami ponoszą jedynie koszty samej usługi np. holowania czy koszty dostarczonego paliwa.

Ponadto w trakcie połączenia ustalana jest pozycja dzwoniącego, dzięki czemu pomoc dociera na miejsce bez zbędnej zwłoki.

Aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z internetu m.in. na telefony Nokii, Samsunga, HTC, LG, Sony Ericsson. Z programu skorzystać mogą także osoby, które nie wykupiły pakietu assistance w TUiR Warta.

Więcej informacji o aplikacji udostępniono pod adresem www.wartapomoc.pl.

 

Źródło Grupa WARTA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ericsson pierwszym na świecie dostawcą innowacyjnej technologii 3G dla operatora Telstra

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy