Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Wirtualny bank studenta 2004

Finanse bez granic w czasie i przestrzenimBank został uznany za najatrakcyjniejszy wirtualny bank dla studentów w rankingu opracowanym przez ogólnopolski magazyn"Dlaczego". Jednocześnie marka mBanku została zakwalifikowana do II etapu plebiscytu Studencki Produkt Roku 2004, tym samym znajdując się w gronie finalistów czwartej już edycji konkursu.Analiza oferty banków przeprowadzona w kwietniu br. przez magazyn Dlaczego, wyłoniła najlepsze banki dla studentów w czterech kategoriach. mBank zostały uznany za najtańszy, najwygodniejszy i najbardziej dostępny, w kategorii bank wirtualny.Wśród zalet mBanku zostały podkreślone: wysokie oprocentowanie i bezpłatne prowadzenie eKONTA- podstawowego rachunku rozliczeniowego, możliwość łatwej i wygodnej obsługi konta przez telefon i Internet, bezpłatna karta płatnicza oraz szeroka sieć bankomatów - "Studenci to grupa osób najchętniej korzystających z usług oferowanych przez Internet. Podstawowa zaleta e-bankowości to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego warto założyć e-konto"- czytamy w magazynie "Dlaczego".eKONTO osobiste to najkorzystniejszy sposób prowadzenia

Finanse bez granic w czasie i przestrzeni

mBank został uznany za najatrakcyjniejszy wirtualny bank dla studentów w rankingu opracowanym przez ogólnopolski magazyn”Dlaczego”. Jednocześnie marka mBanku została zakwalifikowana do II etapu plebiscytu Studencki Produkt Roku 2004, tym samym znajdując się w gronie finalistów czwartej już edycji konkursu.

Analiza oferty banków przeprowadzona w kwietniu br. przez magazyn Dlaczego, wyłoniła najlepsze banki dla studentów w czterech kategoriach. mBank zostały uznany za najtańszy, najwygodniejszy i najbardziej dostępny, w kategorii bank wirtualny.

Wśród zalet mBanku zostały podkreślone: wysokie oprocentowanie i bezpłatne prowadzenie eKONTA- podstawowego rachunku rozliczeniowego, możliwość łatwej i wygodnej obsługi konta przez telefon i Internet, bezpłatna karta płatnicza oraz szeroka sieć bankomatów – „Studenci to grupa osób najchętniej korzystających z usług oferowanych przez Internet. Podstawowa zaleta e-bankowości to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego warto założyć e-konto”- czytamy w magazynie „Dlaczego”.

eKONTO osobiste to najkorzystniejszy sposób prowadzenia osobistych rozliczeń i regulowania zobowiązań finansowych. To pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla wszystkich, którzy akceptując nowoczesną technologię cenią swój czas i pieniądze. eKONTO od podstaw zaprojektowano z myślą o obsłudze przez kanały elektroniczne. eKONTO daje możliwość zarządzania: kredytem odnawialnym, kredytem lub pożyczką hipoteczną, kartą kredytową, jednostkami uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz lokatami z jednego miejsca. eKONTO osobiste oparte jest o proste reguły – bez konieczności stałych wpłat, obowiązku utrzymywania minimalnej kwoty, bez opłat za założenie i prowadzenie rachunku.

http://www.mbank.com.pl/oferta/ekonto/index.html

W maju 2003 r. mBank wprowadził do swojej oferty trzy rodzaje kart kredytowych, proponując studentom – jako pierwszy bank w Polsce – specjalne warunki przyznania karty Visa Electron. Do tej pory, wejście w świat kart kredytowych dla tej grupy młodych ludzi było znacznie utrudnione. mBank oferuje kartę z długim okresem bez oprocentowania oraz prostymi zasadami korzystania z limitu kredytowego, którą może otrzymać większość osób studiujących. Dodatkowym atutem jest rozliczanie transakcji zagranicznych w Euro (korzystne podczas europejskich wyjazdów zagranicznych).

A to już wiesz?  Przybyło bankomatów w Ełku

Dla studentów mBank zrezygnował z udokumentowania wysokości stałych dochodów w wymaganej wysokości. Wystarczającymi dokumentami do przyznania karty kredytowej są:

  • zaświadczenie z uczelni zawierające m.in. średnią ocen z ostatnich dwóch semestrów,
  • kserokopia legitymacji studenckiej,
  • dowód osobisty lub paszport z kartą pobytu – do wglądu przy podpisywaniu umowy.

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kredytowa/karta_studencka.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy