Wiercimy

Za aplikacje w Samsung Apps można zapłacić SMS-em

Od 30 czerwca br. w sklepie Samsung Apps można płacić za kupowane aplikacje przy pomocy SMS-a Premium. Jest to kolejny – po karcie kredytowej – sposób płatności za aplikacje pobierane na smartfony Samsung Wave z systemem operacyjnym bada.Realizowanie płatności SMS-em za aplikacje jest bardzo proste. Po wybraniu płatnej aplikacji ze sklepu Samsung Apps użytkownik jest proszony o wybór metody płatności. Wówczas ma do dyspozycji ma dwie metody – „Karta kredytowa” i „Rachunek za telefon”. Po wybraniu opcji „Rachunek za telefon” użytkownik otrzyma potwierdzenie transakcji poprzez SMS, a jego konto abonenckie zostanie obciążone odpowiednią kwotą. Obecnie dla polskich użytkowników smartfonów z systemem bada w sklepie z aplikacjami Samsung Apps jest dostępnych ponad 8 tys. aplikacji.

Od 30 czerwca br. w sklepie Samsung Apps można płacić za kupowane aplikacje przy pomocy SMS-a Premium. Jest to kolejny – po karcie kredytowej – sposób płatności za aplikacje pobierane na smartfony Samsung Wave z systemem operacyjnym bada.

Realizowanie płatności SMS-em za aplikacje jest bardzo proste. Po wybraniu płatnej aplikacji ze sklepu Samsung Apps użytkownik jest proszony o wybór metody płatności. Wówczas ma do dyspozycji ma dwie metody – „Karta kredytowa” i „Rachunek za telefon”. Po wybraniu opcji „Rachunek za telefon” użytkownik otrzyma potwierdzenie transakcji poprzez SMS, a jego konto abonenckie zostanie obciążone odpowiednią kwotą.

Obecnie dla polskich użytkowników smartfonów z systemem bada w sklepie z aplikacjami Samsung Apps jest dostępnych ponad 8 tys. aplikacji.

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Samsung GALAXY S III mini już na polskim rynku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy