Wiercimy

mBank w Twoim mieście

Strona mBanku została wzbogacona o nową wyszukiwarkę umożliwiającą Klientom zlokalizowanie czynnych wpłatomatów i bankomatów znajdujących się w danym mieście. Korzyści nowej wyszukiwarki: zwiększona funkcjonalność – wyszukiwarka pozwala na znalezienie lokalizacji zarówno bankomatów sieci Euronet i BZWBK, jak i wpłatomatów mBanku automatyczna aktualizacja danych o wpłatomatach (lokalizacja, godziny dostępu, automatyczne uwzględnianie nowych urządzeń) natychmiastowa informacja o ewentualnej awarii wpłatomatu z podaniem orientacyjnego terminu przywrócenia sprawności Dane o wpłatomatach aktualizowane są w serwisie co 10-15 minut. Dzięki wpłatomatom, Klienci mBanku mogą bez prowizji zdeponować gotówkę na swoich rachunkach. Wpłaty księgowane są już nawet po 20 minutach. Maksymalny czas od wpłaty do księgowania to godzina.mBank stale rozwija sieć

Strona mBanku została wzbogacona o nową wyszukiwarkę umożliwiającą Klientom zlokalizowanie czynnych wpłatomatów i bankomatów znajdujących się w danym mieście.

Korzyści nowej wyszukiwarki:

  • zwiększona funkcjonalność ? wyszukiwarka pozwala na znalezienie lokalizacji zarówno bankomatów sieci Euronet i BZWBK, jak i wpłatomatów mBanku
  • automatyczna aktualizacja danych o wpłatomatach (lokalizacja, godziny dostępu, automatyczne uwzględnianie nowych urządzeń)
  • natychmiastowa informacja o ewentualnej awarii wpłatomatu z podaniem orientacyjnego terminu przywrócenia sprawności

Dane o wpłatomatach aktualizowane są w serwisie co 10-15 minut.

Dzięki wpłatomatom, Klienci mBanku mogą bez prowizji zdeponować gotówkę na swoich rachunkach. Wpłaty księgowane są już nawet po 20 minutach. Maksymalny czas od wpłaty do księgowania to godzina.

mBank stale rozwija sieć wpłatomatów. Obecnie działa już dwadzieścia sześć takich urządzeń. Docelowo będą się one znajdować we wszystkich mKioskach. Wpłatomaty znajdą się także w wybranych Centrach Finansowych (m. in. w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, i Poznaniu), stanowiących odzwierciedlenie serwisu internetowego mBanku w świecie rzeczywistym. mBank otworzył już trzynaście Centrów Finansowych. Ich celem jest ułatwienie Klientom dopełniania formalności związanych z wnioskowaniem o produkty kredytowe. Ponadto Centra Finansowe i mKioski pełnią funkcję informacyjną i doradczą.

Klienci mBanku, posiadający karty debetowe wydawane do rachunków eKONTO, eMAX, mBIZNES konto i izzyKONTO, mogą wypłacać gotówkę, bez płacenia prowizji, w przeszło tysiącu bankomatów sieci Euronet i BZWBK. Stanowi to uzupełnienie modelu biznesowego, zakładającego, że w ramach rachunku indywidualnego, Klient ma stały dostęp do konta przez Internet i telefon, a także może w dowolnej chwili, bez prowizji wpłacić i wypłacić gotówkę.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Emirates zwiększają oferowanie do Indii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy