Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Nintendo eShop Card oraz PlayStation Network Card od epay

Nintendo eShop Card oraz PlayStation Network Card od epay
epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich graczy wprowadza na rynek tuż przed gwiazdką karty Sony i Nintendo do popularnych konsoli. W prawie 300 wybranych punktach HDS, do których należą m.in. Inmedio, Relay, Relay Cafe i Relay Service, można kupić karty PlayStation Network Card oraz Nintendo eShop Card! Kupione karty pozwalają na bezpieczne i anonimowe, zakupy w wybranych sklepach online, bez użycia karty płatniczej.epay Polska zdając sobie sprawę, iż dokonywanie zakupów w internecie przy użyciu karty płatniczej wiąże się dla wielu osób z obawą o bezpieczeństwo danych osobowych, proponuje zakupy z wykorzystaniem bezpiecznych kart. W wytypowanych punktach Relay i Inmedio w grudniu 2012 pojawią się na specjalnych stojakach karty m.in. PlayStation Network Card w nominałach 100 zł i 200 zł oraz Nintendo eShop Card w nominałach 70 zł i 120 zł.Aby cieszyć się np. nową grą wystarczy w punkcie HDS kupić wybraną kartę  upoważniającą do bezpiecznych zakupów w serwisach internetowych PlayStation bądź Nintendo.Dzięki PlayStation Network Card można kupić produkty na system PlayStation 3 oraz PSP z PlayStation Store,

epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich graczy wprowadza na rynek tuż przed gwiazdką karty Sony i Nintendo do popularnych konsoli. W prawie 300 wybranych punktach HDS, do których należą m.in. Inmedio, Relay, Relay Cafe i Relay Service, można kupić karty PlayStation Network Card oraz Nintendo eShop Card! Kupione karty pozwalają na bezpieczne i anonimowe, zakupy w wybranych sklepach online, bez użycia karty płatniczej.

epay Polska zdając sobie sprawę, iż dokonywanie zakupów w internecie przy użyciu karty płatniczej wiąże się dla wielu osób z obawą o bezpieczeństwo danych osobowych, proponuje zakupy z wykorzystaniem bezpiecznych kart. W wytypowanych punktach Relay i Inmedio w grudniu 2012 pojawią się na specjalnych stojakach karty m.in. PlayStation Network Card w nominałach 100 zł i 200 zł oraz Nintendo eShop Card w nominałach 70 zł i 120 zł.

Aby cieszyć się np. nową grą wystarczy w punkcie HDS kupić wybraną kartę  upoważniającą do bezpiecznych zakupów w serwisach internetowych PlayStation bądź Nintendo.

Dzięki PlayStation Network Card można kupić produkty na system PlayStation 3 oraz PSP z PlayStation Store, artykuły z PlayStation Home, a także muzykę z SingStore. Z kolei karty Nintendo upoważniają do zapłaty za takie gry jak: Wii Shop Channel, Nintendo DSi Shop oraz eShop Nintendo 3DS.

Jak nabyć kupon?

Aby nabyć Nintendo eShop Card wystarczy wybrać i kupić odpowiedni nominał karty w jednym ze sklepów należących do sieci HDS. Karta bez jej opłacenia w kasie punktu HDS nie przedstawia wartości. Dopiero jej kupno aktywuje przedstawioną wartość nominalną. Następnie, wpisując indywidualny kod umieszczony pod zdrapką na tyle karty, można zużyć pieniądze na zakupie w sklepie, zamieniając dostępne środki na punkty Wii lub punkty Nintendo DSi.

W przypadku PlayStation Network, po kupnie karty należy za pomocą konsoli PSP lub PS3 z dostępem do internetu założyć konto w serwisie PSP (dostępne także na stronie eu.playstation.com/registration), a następnie wybrać opcję ?realizacja kodów? i wprowadzić 12-cyfrowy kod z karty.

A to już wiesz?  W krajach rozwiniętych już 37 proc. aplikacji działa w chmurze

Co ważne, każdy posiadacz kupionej karty powinien jej pilnować, ponieważ karta z kodem nie zostanie wymieniona w przypadku utraty, kradzieży lub wykorzystania jej w inny sposób, bez zgody użytkownika. 

Gdzie kupić karty?

Nintendo eShop Card oraz PlayStation Network Card można zakupić w wybranych punktach HDS Polska. Więcej informacji znajdziesz na www.epaypolska.pl

Dodatkowe informacje:

epay Polska – dywizja należąca do Euronet Polska Sp. z o.o. Euronet Polska Sp. z o.o. działa w ramach Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT). epay Polska jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań produktów przedpłaconych (m.in. kont telefonów komórkowych) za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo, pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i prezentowe, a także płatności kartą i płatności domowych rachunków. Ponadto, w aplikacji  epay, dostępne są kupony AUDIOTEKA służące do zakupu  audiobooków do pobrania na swój komputer oraz karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych.

HDS Polska – firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy Lagardere Services. Kupony oraz eVouchery epay w Polsce nabyć można w ponad 280 lokalizacjach sklepów HDS. Są to sklepy Inmedio, Relay, 1 Minute, Inmedio Café, Empik Café, Discover, Virgin, The Flame,  Bread & Co.

Źródło Euronet. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy