Wiercimy

Nowa Filia Generali Oddziału Wielkopolskiego w Lesznie

Wielkopolski Oddział Grupy Generali z siedzibą w Poznaniu dokonał uroczystego otwarcia nowej Filii przy Alei Jana Pawła II nr 9 w Lesznie. W uroczystości, która odbyła się w dniu 4 grudnia br. wzięli udział zaproszeni goście z warszawskiej centrali  Generali, współpracujący z Filią agenci i brokerzy ubezpieczeniowi, pracownicy Oddziału oraz kluczowi klienci. Utworzenie nowej placówki terenowej podyktowane było dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbą klientów jak i agencji współpracujących z Grupą Generali na terenie dawnego województwa leszczyńskiego. Powstanie Filii ma na celu m.in. usprawnienie kompleksowej obsługi klientów Generali, zwiększenie rozpoznawalności marki Generali na rynku lokalnym oraz stworzenie dogodnych warunków pracy pośrednikom ubezpieczyciela.Placówka jest usytuowana w centrum miasta, w atrakcyjnej lokalizacji przy głównej przelotowej ulicy, co ułatwia dotarcie do Filii również klientom spoza Leszna. Niedaleko znajdują się instytucje i urzędy, co umożliwia klientom w krótkim czasie załatwienie różnych spraw dodatkowych oprócz zawarcia umów ubezpieczenia. Zmotoryzowani klienci mogą pozostawić swoje pojazdy

Wielkopolski Oddział Grupy Generali z siedzibą w Poznaniu dokonał uroczystego otwarcia nowej Filii przy Alei Jana Pawła II nr 9 w Lesznie. W uroczystości, która odbyła się w dniu 4 grudnia br. wzięli udział zaproszeni goście z warszawskiej centrali  Generali, współpracujący z Filią agenci i brokerzy ubezpieczeniowi, pracownicy Oddziału oraz kluczowi klienci. Utworzenie nowej placówki terenowej podyktowane było dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbą klientów jak i agencji współpracujących z Grupą Generali na terenie dawnego województwa leszczyńskiego. Powstanie Filii ma na celu m.in. usprawnienie kompleksowej obsługi klientów Generali, zwiększenie rozpoznawalności marki Generali na rynku lokalnym oraz stworzenie dogodnych warunków pracy pośrednikom ubezpieczyciela.

Placówka jest usytuowana w centrum miasta, w atrakcyjnej lokalizacji przy głównej przelotowej ulicy, co ułatwia dotarcie do Filii również klientom spoza Leszna. Niedaleko znajdują się instytucje i urzędy, co umożliwia klientom w krótkim czasie załatwienie różnych spraw dodatkowych oprócz zawarcia umów ubezpieczenia. Zmotoryzowani klienci mogą pozostawić swoje pojazdy bezpośrednio przed Filią na specjalnie zapewnionych miejscach parkingowych. Biuro nowopowstałej placówki znajduje się na parterze, jest przestronne i dobrze oznakowane, jak również przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych.

Filia zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, rolnych,  produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także indywidualnych oraz grupowych ubezpieczeń na życie oraz umów Otwartego Funduszu Emerytalnego. W siedzibie Filii będzie zapewniona możliwość zgłoszenia szkody, wystawiania zaświadczeń o przebiegu ubezpieczenia; sporządzanie aneksów, cesji.

– „Uroczystość otwarcia nowej filii Generali w Lesznie zawdzięczamy naszym klientom z regionu Leszna, i współpracującym z Generali agentom i brokerom tego regionu. To dzięki ich zaufaniu dostrzegamy możliwości dalszego inwestowania w zaplecze materialne i osobowe, które ma służyć poprawie jakości serwisu naszych klientów i pośredników. Cieszę się, że w tak znaczącym gospodarczo na mapie Wielkopolski mieście, jakim jest Leszno, pojawiła się placówka Generali” – mówi Piotr Tadeusz, Dyrektor Oddziału Wielkopolskiego Grupy Generali.

A to już wiesz?  Urodzinowo, Rekordowo w Allegro

Dane teleadresowe:

64-100 Leszno, Al. Jana Pawła II nr 9
Tel.: 0 65 520-48-41

Fax: 0 65  520
e-mail: [email protected]

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy