Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Pralka Samsung WW9000 to więcej wolnego czasu i łatwiejsze życie

Kolejny dzień spotkań, a Ty nie masz czystej koszuli? Wrzuć kilka do pralki, nastaw program Koszule codziennie. Pracowałeś w ogrodzie i marzysz o kąpieli – Ty wskocz do wanny, a ubrania włóż do pralki i wybierz program Ogród. Po treningu lub wieczornym bieganiu możesz wejść pod prysznic, a strój nastawić na opcję Sport. Po intensywnym gotowaniu zaplamione ubrania wypierzemy korzystając z programu Kuchnia. Pranie nigdy nie było prostsze.Pralka Samsung WW9000 – najnowszy innowacyjny model marki Samsung – pozwala jak żaden inny model oszczędzać czas i jest tak łatwa w obsłudze, że poradzi sobie z nią każdy.Koncepcja nowej pralki narodziła się podczas analizy przeprowadzonej przez zespół badawczo-rozwojowy koncernu Samsung, w której wyznaczono kluczowe zalety pralek oraz poszukano odpowiedzi na pytanie, czy pranie może być przyjemną czynnością. Zespół stwierdził, że choć pralki są nieodzownym elementem naszej codzienności, nie wpisują się w nowoczesny tryb życia. Urządzenia te przeszły znaczną ewolucję, ale na przestrzeni lat  wiele funkcji nie uległo zmianie, a w tym czasie nasz tryb życia bardzo się zmienił. Dlatego specjaliści z

Kolejny dzień spotkań, a Ty nie masz czystej koszuli? Wrzuć kilka do pralki, nastaw program Koszule codziennie. Pracowałeś w ogrodzie i marzysz o kąpieli ? Ty wskocz do wanny, a ubrania włóż do pralki i wybierz program Ogród. Po treningu lub wieczornym bieganiu możesz wejść pod prysznic, a strój nastawić na opcję Sport. Po intensywnym gotowaniu zaplamione ubrania wypierzemy korzystając z programu Kuchnia. Pranie nigdy nie było prostsze.

Pralka Samsung WW9000 ? najnowszy innowacyjny model marki Samsung ? pozwala jak żaden inny model oszczędzać czas i jest tak łatwa w obsłudze, że poradzi sobie z nią każdy.

Koncepcja nowej pralki narodziła się podczas analizy przeprowadzonej przez zespół badawczo-rozwojowy koncernu Samsung, w której wyznaczono kluczowe zalety pralek oraz poszukano odpowiedzi na pytanie, czy pranie może być przyjemną czynnością. Zespół stwierdził, że choć pralki są nieodzownym elementem naszej codzienności, nie wpisują się w nowoczesny tryb życia. Urządzenia te przeszły znaczną ewolucję, ale na przestrzeni lat  wiele funkcji nie uległo zmianie, a w tym czasie nasz tryb życia bardzo się zmienił. Dlatego specjaliści z Samsung stwierdzili, że niezbędne jest usprawnienie procesu prania, ponieważ ludzie chcą coraz mniej czasu poświęcać na domowe obowiązki, w tym pranie, a więcej na przyjemności. Wniosek ten przyjęto za kluczowy punkt procesu rozwojowego modelu WW9000.

Mniej pracochłonne pranie

Prosty i intuicyjny, całkowicie dotykowy ekran umożliwia łatwy wybór cykli, programów i prędkości oraz innych parametrów prania. Co więcej, dzięki trybowi Auto Optimal Wash można ustawić wszystkie parametry jednym dotknięciem ekranu. Wystarczy załadować wsad i nacisnąć przycisk start. Cztery systemy czujników zaczynają gromadzić informacje na temat objętości wsadu, niezbędnej ilości wody i środka piorącego oraz stopnia zabrudzenia odzieży. Na podstawie tych danych automatycznie dobierany jest optymalny program piorący. Aby mieć pewność, że odzież jest idealnie czysta, pralka może nawet zwiększyć liczbę potrzebnych cykli prania i płukania.

A to już wiesz?  RODO może sparaliżować wybory samorządowe?

Bez zakłócania trybu dnia

Dzięki firmie Samsung rozkład dnia nie musi już obracać się wokół prania. Nie trzeba być w domu, aby nacisnąć przycisk start. Można też tak zaplanować pranie, aby skończyło się chwilę po tym, jak wrócimy do domu, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego zapachu, jaki może się pojawić, gdy wyprane rzeczy długo leżą w zamkniętej pralce. Model WW9000 wyposażony jest w funkcję Smart Control pozwalającą zdalnie sterować procesem prania i monitorować go za pomocą smartfona. Bez względu na to, czy użytkownik przebywa w domu czy poza nim, może błyskawicznie rozpocząć lub zatrzymać cykl prania, a także kontrolować wybór cyklu, czy czas pozostały do końca. Otrzymuje też powiadomienie o zakończeniu prania ? jednym słowem ma pełną kontrolę nad praniem.

Pełna ergonomia

Projektanci Samsung poświęcili sporo uwagi konstrukcji drzwi w pralce WW9000, aby mieć pewność, że umożliwią łatwy dostęp do bębna oraz zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Zalety nowych drzwi zostały zweryfikowane przez Samsung podczas serii szczegółowych badań ergonomicznych*. Wyniki jednoznacznie pokazują, że drzwi ? szersze i umieszczone wyżej niż w tradycyjnych pralkach ? pozwalają ograniczyć schylanie się oraz skręty ciała i głowy przy ładowaniu i rozładowywaniu wsadu. Oznacza to aż 28% poprawę napięcia mięśniowego. Z kolei umieszczenie mechanizmu otwierania drzwi pod kątem 45 stopni zmniejsza obciążenie górnej połowy ciała i nadgarstka, skutkując poprawą napięcia mięśniowego w tych obszarach. Ładowanie i rozładowywanie wsadu jest komfortowe i eliminują wysiłek, zmniejszając ryzyko bólu kręgosłupa i nadwyrężenia mięśni.

Najlepsza ochrona ulubionych ubrań

Samsung wie, że współczesna odzież produkowana jest z najróżniejszych tkanin, a ludzie sporo inwestują w garderobę. Model Samsung WW9000 został wyposażony w szereg specjalistycznych cykli piorących precyzyjnie dostosowanych do różnych tkanin (np. wełny czy dżinsu). Dzięki temu można odpowiednio dbać o ulubioną odzież.

A to już wiesz?  Świąteczne przepisy

Samsung wie również, że w życiu przeciętnej rodziny jest wiele zdarzeń, które mogą powodować, że prania jest więcej niż zazwyczaj. Model WW9000 wyposażono w sześć specjalnych cykli piorących, które pozwalają skutecznie pozbyć się uporczywych zabrudzeń i plam. Przykładowo, opcja ?Ogród? usuwa plamy z trawy i błota, a cykl ?Gotowanie i jedzenie? znakomicie radzi sobie z nieestetycznymi śladami produktów spożywczych i tłuszczu. Dzięki tym oraz pozostałym cyklom specjalnym (?Higiena?, ?Sport?, ?Dziecko” oraz ?Koszule/codzienne?) pralka WW9000 sprawnie usuwa wszystkie zabrudzenia, aby można było przeznaczyć czas na ważniejsze lub milsze sprawy.

Sztuka użytkowa

WW9000 to pralka elegancka i ergonomiczna. Elementem przyciągającym uwagę są duże drzwi w kolorze głębokiego krystalicznego błękitu, które efektownie załamują światło. Wszystkie zbędne elementy zastąpiono gładkimi powierzchniami i naturalnymi krzywiznami, a mało estetyczne przyciski ? prostym w obsłudze dotykowym ekranem LCD. WW9000 z pewnością nie jest pralką, którą trzeba trzymać w ukryciu w pralni czy w piwnicy.

Optymalny efekt piorący bez żadnego wysiłku

Pralkę WW9000 wyposażono także w opracowaną w Samsung technologię Ecobubble?, która zapewnia skuteczniejsze pranie w wodzie o dużo niższej temperaturze niż w zazwyczaj.Technologia powoduje powstawanie piany, która skutecznie rozpuszcza i aktywuje środek piorący, aby mógł szybko wniknąć do każdego włókna pranej tkaniny i skutecznie usunąć plamy oraz zabrudzenia. Dzięki temu rozwiązaniu pranie w chłodnej wodzie jest równie efektywne, jak w ciepłej.

Trwałość

Pralka WW9000 ma cyfrowy inwerter redukujący drgania, które nie tylko niekorzystnie wpływają na osiągi, ale także narażają urządzenie na szybsze zużycie. Model WW9000 został stworzony z myślą o skutecznym działaniu i długotrwałej eksploatacji. Co więcej, zastosowana technologia zapewnia wyjątkowo cichą pracę urządzenia.

Pralka Samsung WW9000 jest najwyższej klasy urządzeniem AGD, idealnie dopasowanym do współczesnego trybu życia. Dzięki modelowi WW9000 pranie jest prostsze, szybsze i wygodniejsze ? można więc przeznaczyć wolny czas na ulubione zajęcia.

A to już wiesz?  GDY TARAS LEŻY PRZY SKARPIE

 

*Badania przeprowadzone przez zespół ds. badań i rozwoju Samsung w styczniu 2014 r., które polegały na porównaniu modelu WW9000 ze zwykłymi pralkami


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy