Wiercimy

Rainbow Tours lata z Łodzi

W nadchodzącym sezonie lato 2010 giełdowy touroperator poszerzył ofertę kierunków wakacyjnych z lotniska w Łodzi. Jako pierwsze w Polsce, Rainbow Tours przygotowało ofertę czarterów do greckich Salonik.Touroperator oddaje do dyspozycji Klientów kolejny port lotniczy w centralnej Polsce.  Dotychczas z Łodzi turyści latali z Rainbow Tours do Turcji. W nowym  sezonie oferta została powiększona o dwa kolejne kraje na południu Europy.- Coraz więcej  Klientów pytało o możliwość wylotu z Łodzi. Wychodząc na przeciw tym postulatom poszerzyliśmy naszą ofertę. Po zakończeniu sezonu będziemy mogli ocenić liczbę turystów wybierających tę możliwość. Jeżeli będzie ona satysfakcjonująca, nie wykluczamy dodania kolejnych kierunków z tego lotniska- mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.W sezonie 2009 roku z usług Rainbow Tours skorzystało ponad 140 tysięcy osób. Obecnie w sprzedaży są trzy katalogi: zimowa egzotyka oraz dwa katalogi na lato 2010 (Europa i Świat).***Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990  roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007

W nadchodzącym sezonie lato 2010 giełdowy touroperator poszerzył ofertę kierunków wakacyjnych z lotniska w Łodzi. Jako pierwsze w Polsce, Rainbow Tours przygotowało ofertę czarterów do greckich Salonik.

Touroperator oddaje do dyspozycji Klientów kolejny port lotniczy w centralnej Polsce.  Dotychczas z Łodzi turyści latali z Rainbow Tours do Turcji. W nowym  sezonie oferta została powiększona o dwa kolejne kraje na południu Europy.

– Coraz więcej  Klientów pytało o możliwość wylotu z Łodzi. Wychodząc na przeciw tym postulatom poszerzyliśmy naszą ofertę. Po zakończeniu sezonu będziemy mogli ocenić liczbę turystów wybierających tę możliwość. Jeżeli będzie ona satysfakcjonująca, nie wykluczamy dodania kolejnych kierunków z tego lotniska- mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

W sezonie 2009 roku z usług Rainbow Tours skorzystało ponad 140 tysięcy osób. Obecnie w sprzedaży są trzy katalogi: zimowa egzotyka oraz dwa katalogi na lato 2010 (Europa i Świat).

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990  roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
W skład grupy kapitałowej Rainbow Tours  wchodzą m.in. portal turystyczny, ponad 40 biur podróży na terenie całego kraju oraz spółka na Ukrainie.

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Więcej gwiazdek w katalogu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy