Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Samsung GALAXY Camera ? polska premiera aparatu z systemem Android

5 grudnia w warszawskim klubie Basen odbyła się polska premiera wyjątkowego aparatu Samsung GALAXY Camera. Flash mob Gangnam Style, występ kabaretu „Rozmowy w tłoku” i publikowane on-line fotografie tworzone przez gości to niektóre z wielu atrakcji imprezy. Wśród wielu gości, którzy uświetnili potkanie swoją obecnością znaleźli się m.in.: Aleksandra Szwed, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Ola Radwańska i Maciej Musiał. Premierę poprowadzili Bilguun Ariubataar i Anna SawaSamsung GALAXY Camera to stylowy i elegancki aparat fotograficzny łączący zaawansowane funkcje fotograficzne z najnowszym systemem operacyjnym Android™ 4.1 (Jelly Bean) oraz łącznością 3G/4G i Wi-Fi. Pozwala robić, edytować oraz udostępniać zdjęcia w dowolnym miejscu i o każdej porze. Wyposażony został w obiektyw z 21-krotnym powiększeniem optycznym oraz jasną matrycę BSI CMOS o wielkości 16 megapikseli. Technologia „Smart Pro” sprawia, że profesjonalna fotografia stała się dostępna dla każdego. Zapewnia ona użytkownikom szereg opcji, które automatycznie regulują ustawienia aparatu, aby umożliwić zrobienie idealnego zdjęcia.GALAXY Camera rewolucjonizuje fotografię za

5 grudnia w warszawskim klubie Basen odbyła się polska premiera wyjątkowego aparatu Samsung GALAXY Camera. Flash mob Gangnam Style, występ kabaretu ?Rozmowy w tłoku? i publikowane on-line fotografie tworzone przez gości to niektóre z wielu atrakcji imprezy. Wśród wielu gości, którzy uświetnili potkanie swoją obecnością znaleźli się m.in.: Aleksandra Szwed, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Ola Radwańska i Maciej Musiał. Premierę poprowadzili Bilguun Ariubataar i Anna Sawa

Samsung GALAXY Camera to stylowy i elegancki aparat fotograficzny łączący zaawansowane funkcje fotograficzne z najnowszym systemem operacyjnym Android? 4.1 (Jelly Bean) oraz łącznością 3G/4G i Wi-Fi. Pozwala robić, edytować oraz udostępniać zdjęcia w dowolnym miejscu i o każdej porze. Wyposażony został w obiektyw z 21-krotnym powiększeniem optycznym oraz jasną matrycę BSI CMOS o wielkości 16 megapikseli. Technologia ?Smart Pro? sprawia, że profesjonalna fotografia stała się dostępna dla każdego. Zapewnia ona użytkownikom szereg opcji, które automatycznie regulują ustawienia aparatu, aby umożliwić zrobienie idealnego zdjęcia.

GALAXY Camera rewolucjonizuje fotografię za sprawą platformy Android? 4.1 Jelly Bean i łączności bezprzewodowej, co pozwala na instalowanie aplikacji m.in. do edycji zdjęć. Doceni to każdy, kto chce spontanicznie robić i udostępniać zdjęcia wysokiej jakości lub kręcić filmy w dowolnym miejscu i o każdej porze. Dzięki intuicyjnemu menu i klarowności obrazu użytkownicy nie muszą już obawiać się niskiej jakości zdjęć i mogą udostępnić je zaraz po zrobieniu. Dzięki platformie Android i praktycznie nieograniczonym możliwościom łączności bezprzewodowej, GALAXY Camera jest urządzeniem, które umożliwia natychmiastowe publikowanie zdjęć na portalach społecznościowych z każdego miejsca na Ziemi.

Zdjęcia można przeglądać i edytować na dużym, jasnym ekranie HD Super Clear LCD o przekątnej 4.8? (121,2 mm). GALAXY Camera jest wyposażony w innowacyjne narzędzie organizacyjne ?Smart Content Manager?, które inteligentnie tworzy foldery, oznacza twarze, a nawet sugeruje usunięcie nieudanych zdjęć. Aparat ma 35 zaawansowanych funkcji edycyjnych w kreatorze ?Photo Wizard?, przez co umożliwia korektę fotografii. Dodatkowo kreator ?Movie Wizard?, pozwala tworzyć i edytować profesjonalne wideo za pomocą ekranu dotykowego.

A to już wiesz?  BRE Bank inspiruje i edukuje biznes

Po zrobieniu zdjęć funkcja ?Auto Upload? automatycznie zapisuje je w chmurze za pośrednictwem narzędzia Samsung AllShare. Funkcja ?Share Shot? pozwala też udostępniać zdjęcia w momencie ich robienia.

Nad płynną pracą aparatu Samsung GALAXY Camera czuwa bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor, który zapewnia komfortowe przeglądanie sieci i pracę wielozadaniową, a także szybkie przetwarzanie obrazu bez większego wpływu na żywotność baterii.

Sugerowana cena detaliczna aparatu Samsung GALAXY Camera to 2360 zł brutto.

 

Samsung GALAXY Camera ? specyfikacja produktu

Matryca16.3 effective megapixel 1/2.3″ BSI CMOS
ObiektywF2.8, 23 mm, 21-krotne powiększenie optyczne
Stabilizacja obrazuOIS
Ekran121,2 mm (4,77″), 308 ppi, HD Super Clear Touch
Czułość ISOAuto, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200
Sieć4G, 3G (HSPA? 21Mb/s): 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
ProcesorProcesor czterordzeniowy 1,4 GHz
System operacyjnyAndroid 4.1 (Jelly Bean)
Pamięć8 GB + gniazdo na karty micro SDSC, micro SDHC, micro SDXC
ObrazFormat JPEG  16M, 14M, 12M panoramiczny, 10M, 5M, 3M, 2M panoramiczny, 1M
WideoMP4 (wideo: MPEG4, AVC/H.264, audio: AAC)

Full HD 1920×1080 30 klatek/s

Film w zwolnionym tempie 720×480 120 klatek/sekundę

Wyjście wideoHDMI 1.4
Funkcje dodatkoweSmart Pro: 10 trybów (makro, bogate tony, zatrzymanie akcji, śledzenie wodospadu, śledzenie światła, zachód słońca, błękitne niebo, naturalna zieleń, sylwetka, żywe fajerwerki)
Share Shot, Auto Cloud Back-up
Smart Content Manager, Photo Wizard, Movie Wizard
Sterowanie głosowe, filmy w zwolnionym tempie, S Planner, S Suggest
AllShare Play, Family Story, Drop box

Mobilne usługi Google?

Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude
Google Play Store, Google Plus, YouTube, Google Talk,
Google Places, Google Navigation, Google Downloads, przeglądarka Google Chrome,

Google Play Books, Google Play Movies

GPSA-GPS, GLONASS
ŁącznośćWiFi a/b/g/n, WiFi HT40

GPS/GLONASS
Bluetooth? 4.0

Bateria1650 mAh
Wymiary (SxWxD)128,7 x 70,8 x 19,1 mm
Waga305 g

 

* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.

Dostępność poszczególnych usług Google zależy od kraju

* Android, Google, Android Beam, Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude, Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigation, Google Downloads to znaki towarowe Google Inc.

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy