Budownictwo Rosanero

Stoliki kawowe – eleganckie dopełnienie salonu

Stoliki kawowe – eleganckie dopełnienie salonu
W ostatnich latach stoliki kawowe cieszą się ogromną popularnością, wypierając z naszych mieszkań obszerne ławy. Nic dziwnego – są dużo bardziej praktyczne, a dodatkowo mogą stanowić ciekawą ozdobę salonu. Szeroka gama dostępnych na rynku stolików kawowych sprawia, że wybór idealnego modelu, który z jednej strony spełni nasze potrzeby, z drugiej zaś wpisze się w wystrój wnętrza, może stanowić nie lada dylemat. Przedstawiamy kilka propozycji marki Rosanero, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych

Data publikacji: 2018-09-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stoliki kawowe – eleganckie dopełnienie salonu
Kategoria: Rosanero

Stoliki kawowe – eleganckie dopełnienie salonu , Rosanero - W ostatnich latach stoliki kawowe cieszą się ogromną popularnością, wypierając z naszych mieszkań obszerne ławy. Nic dziwnego – są dużo bardziej praktyczne, a dodatkowo mogą stanowić ciekawą ozdobę salonu. Szeroka gama dostępnych na rynku stolików kawowych sprawia, że wybór idealnego modelu, który z jednej strony spełni nasze potrzeby, z drugiej zaś wpisze się w wystrój wnętrza, może stanowić nie lada dylemat. Przedstawiamy kilka propozycji marki Rosanero, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. W ostatnich latach stoliki kawowe cieszą się ogromną popularnością, wypierając z naszych mieszkań obszerne ławy. Nic dziwnego – są dużo bardziej praktyczne, a dodatkowo mogą stanowić ciekawą ozdobę salonu. Szeroka gama dostępnych na rynku stolików kawowych sprawia, że wybór idealnego modelu, który z jednej strony spełni nasze potrzeby, z drugiej zaś wpisze się w wystrój wnętrza, może stanowić nie lada dylemat. Przedstawiamy kilka propozycji marki Rosanero, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Stoliki RALPH WOOD ROSANERO

RALPH WOOD, najnowsza propozycja w ofercie firmy Rosanero, to komplet trzech nowoczesnych stolików kawowych. Wykonany z forniru orzech amerykański blat w połączeniu z metalową podstawą sprawia, że nabierają one szlachetnego, eleganckiego charakteru, stając się ozdobą każdego wnętrza. Stoliki dostępne są w trzech praktycznych wymiarach: 60 cm średnicy x 28 cm wysokości, 60 cm średnicy x 38 cm wysokości oraz 95 cm średnicy x 28 cm wysokości i mogą być zakupione zarówno w komplecie, jak i pojedynczo. Zróżnicowane wysokości i średnice blatów sprawiają, że świetnie sprawdzą się zarówno wykorzystane osobno, jak i zestawione ze sobą.

Stolik kawowy SARGIO

Stolik kawowy SARGIO to mebel o prostej, geometrycznej formie, który świetnie wpisze się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Solidny, wykonany z płyty MDF blat o wymiarach 80 x 80 cm został zestawiony z subtelną, metalową podstawą, która jest lakierowana proszkowo. Pozwoliło to uzyskać wrażenie lekkości i nadało meblowi niepowtarzalny charakter. Stolik lakierowany jest najlepszymi włoskimi lakierami – klienci mają do wyboru zarówno kolor lakieru jak i rodzaj wykończenia (mat lub połysk).

Stolik kawowy RUBIN

Stolik kawowy RUBIN to połączenie nowoczesnego wzornictwa i szlachetnych materiałów. Metalowa, lakierowana na czarno podstawa o oryginalnym kształcie przypominającym oszlifowany kamień szlachetny doskonale komponuje się z solidnym, kwadratowym blatem o wymiarach 60 x 60 cm. Stolik dostępny jest w dwóch wersjach – z blatem wykonanym z litego drewna dębowego lub forniru dębowego naturalnego. Zarówno jeden, jak i drugi wariant nadają meblowi klasycznej elegancji, a także zapewniają mu wytrzymałość.

A to już wiesz?  Kostka brukowa na piątkę, czyli 5 zasad układania eleganckiej i trwałej nawierzchni

Stolik kawowy NORDIC – Komplet

Stoliki kawowe NORDIC Komplet to połączenie nowoczesnego, minimalistycznego wzornictwa i wyjątkowej funkcjonalności. W skład zestawu wchodzą dwa owalne stoliki o zróżnicowanej wielkości i wysokości, dzięki czemu jeden wygodnie chowa się pod drugim. To idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń – pozwala zaoszczędzić cenne miejsce, a w razie potrzeby istnieje możliwość ustawienia obu mebli obok siebie i wygodnego ugoszczenia rodziny czy znajomych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stoliki kawowe – eleganckie dopełnienie salonu , Rosanero - W ostatnich latach stoliki kawowe cieszą się ogromną popularnością, wypierając z naszych mieszkań obszerne ławy. Nic dziwnego – są dużo bardziej praktyczne, a dodatkowo mogą stanowić ciekawą ozdobę salonu. Szeroka gama dostępnych na rynku stolików kawowych sprawia, że wybór idealnego modelu, który z jednej strony spełni nasze potrzeby, z drugiej zaś wpisze się w wystrój wnętrza, może stanowić nie lada dylemat. Przedstawiamy kilka propozycji marki Rosanero, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy