Wiercimy

Szybka kasa w mBanku

Marki Snickers, Mars, Twix oraz mBank - lider na rynku bankowości elektronicznej - zapraszają do udziału w promocji Szybka kasa. Pula wygranych wynosi 1 000 000 zł.Akcja promocyjna przeznaczona jest dla wszystkich, którzy w okresie od 8 września do 28 listopada br. zakupią jeden z batonów Snickers, Snickers Big One, Snickers Cruncher, Mars lub Twix.Jak wynika z różnorodnych badań socjologicznych współcześni, młodzi konsumenci bardzo cenią sobie wolność wyboru. Wyniki tych badań wskazują, iż najbardziej pożądaną formą nagrody jest konto internetowe wraz z kartą.mBank w promocji Szybka kasa jest partnerem dla firmy Masterfoods Polska.Na wewnętrznej stronie opakowań produktów promocyjnych znajdują się odpowiednie nadruki informujące o wygraniu nagrody. Odnalezienie przez uczestnika promocji nadruku z informacją o wygranej uprawnia do otrzymania 50 zł - nagrody pieniężnej, która jest przekazywana na rachunek zwycięzcy (eKONTO lub izzyKONTO) w mBanku. Produkty promocyjne oznaczone są widocznym flashem promocyjnym.Dodatkowo uczestnik, który wyśle pięć opakowań po dowolnych produktach promocyjnych (w tym również po produktach nieoznaczonych znakiem promocyjnym), weźmie

Marki Snickers, Mars, Twix oraz mBank – lider na rynku bankowości elektronicznej – zapraszają do udziału w promocji Szybka kasa. Pula wygranych wynosi 1 000 000 zł.

Akcja promocyjna przeznaczona jest dla wszystkich, którzy w okresie od 8 września do 28 listopada br. zakupią jeden z batonów Snickers, Snickers Big One, Snickers Cruncher, Mars lub Twix.

Jak wynika z różnorodnych badań socjologicznych współcześni, młodzi konsumenci bardzo cenią sobie wolność wyboru. Wyniki tych badań wskazują, iż najbardziej pożądaną formą nagrody jest konto internetowe wraz z kartą.

mBank w promocji Szybka kasa jest partnerem dla firmy Masterfoods Polska.

Na wewnętrznej stronie opakowań produktów promocyjnych znajdują się odpowiednie nadruki informujące o wygraniu nagrody. Odnalezienie przez uczestnika promocji nadruku z informacją o wygranej uprawnia do otrzymania 50 zł – nagrody pieniężnej, która jest przekazywana na rachunek zwycięzcy (eKONTO lub izzyKONTO) w mBanku. Produkty promocyjne oznaczone są widocznym flashem promocyjnym.

Dodatkowo uczestnik, który wyśle pięć opakowań po dowolnych produktach promocyjnych (w tym również po produktach nieoznaczonych znakiem promocyjnym), weźmie udział w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości 10 tys. zł.

Aby otrzymać nagrodę, każdy dotychczasowy klient mBanku, powinien wysłać numer swojego rachunku wraz z opakowaniem na wskazany na opakowaniu adres.

W przypadku, gdy wygrywający nie jest jeszcze Klientem mBanku, wystarczy, że zadzwoni na mLinię (0 801 300 800), otworzy rachunek eKONTO lub izzyKONTO i prześle numer rachunku wraz z opakowaniem na podany adres. Kwota 50 zł zostanie przekazana na jego nowy rachunek.

http://www.mbank.com.pl/promocja_mars/index.html

Informacje dodatkowe:

Produkty promocyjne: Mikołaj Przeździak, Niezależna Agencja Prasowa, tel. (22) 646-88-18, 646-55-75 fax. (22) 646-97-55, e-mail: [email protected]

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kinder Park w Galerii Dębiec

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy