Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

TEEKANNE tworzy świąteczny nastrój!

Powoli wkroczyliśmy w okres świąt. Wszyscy z niecierpliwością czekają na prezenty, spotkania z bliskimi oraz wspólne przeżywanie radosnych chwil.  Świateczny nastrój w tym roku pomaga kreować firma TEEKANNE, wspierając wiele inicjatyw charytatywnych.  Pierwszą z nich jest roświetlenie choinki pod Oknem Papieskim. Wydarzenie to  gromadzi  podopiecznych różnych organizacji i domów dziecka, mieszkańców Krakowa oraz turystów. Nieodłączną częścią uroczystości jest wizyta św. Mikołaja i wręczenie prezentów wszystkim obecnym dzieciom. W przyszłym roku zostało rozdanych około 2500 paczek , w tym zaplanowanych  jest ponad 3000. Każdego roku można zaobserwować większą ilość uczestników, a dla wielu ludzi  wydarzenie staje się symbolicznym początkiem świąt.Kolejną inicjatywą jest Wigilia organizowana przez fundację Człowiek dla człowieka. Celem wydarzenia jest pomoc najbardziej potrzebującym w spełnieniu marzenia o spędzeniu Wigilii

Powoli wkroczyliśmy w okres świąt. Wszyscy z niecierpliwością czekają na prezenty, spotkania z bliskimi oraz wspólne przeżywanie radosnych chwil.  Świateczny nastrój w tym roku pomaga kreować firma TEEKANNE, wspierając wiele inicjatyw charytatywnych. 

Pierwszą z nich jest roświetlenie choinki pod Oknem Papieskim. Wydarzenie to  gromadzi  podopiecznych różnych organizacji i domów dziecka, mieszkańców Krakowa oraz turystów. Nieodłączną częścią uroczystości jest wizyta św. Mikołaja i wręczenie prezentów wszystkim obecnym dzieciom. W przyszłym roku zostało rozdanych około 2500 paczek , w tym zaplanowanych  jest ponad 3000. Każdego roku można zaobserwować większą ilość uczestników, a dla wielu ludzi  wydarzenie staje się symbolicznym początkiem świąt.

Kolejną inicjatywą jest Wigilia organizowana przez fundację Człowiek dla człowieka. Celem wydarzenia jest pomoc najbardziej potrzebującym w spełnieniu marzenia o spędzeniu Wigilii przy zastawionym stole razem z rodziną bądź przyjaciółmi. Tegoroczna akcja będzie obejmowała ponad 10 tys. osób z najuboższych rodzin wielodzietnych, samotnych matek oraz bezdomnych. Paczki, które dostają od fundacji, są dla tych ludzi jedyną szansą na godne spędzenie dni świątecznych.

Wszystkie wspierane przedsięwzięcia są organizowane z myślą o osobach potrzebujących. W każdej wręczonej paczce zajdzie się produkt firmy TEEKANNE.  Mamy nadzieję, że w taki sposób uda nam podzielić się radością oraz podarować niezapomniane chwile przy filiżance aromatycznej herbaty.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  To już świąteczna tradycja: W czasie Bożego Narodzenia osoby poniżej 25

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy