Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Pierwsze na rynku konto z dożywotnią gwarancją braku opłat

Pierwsze na rynku konto z dożywotnią gwarancją braku opłat
Bank Pocztowy wprowadza pierwsze na polskim rynku konto z dożywotnią gwarancją braku opłat za prowadzenie. Klienci otwierający konto ZawszeDarmowe nie zapłacą za nie ani złotówki – bezterminowo i bez dodatkowych warunków. Nowa usługa to element zmian związanych z wprowadzeniem w życie nowej strategii Banku Pocztowego.Już od 15 września 2014 r. Klienci decydujący się na otwarcie ROR w Banku Pocztowym będą mogli wybrać konto, za które nie będą musieli płacić już nigdy. Pocztowe Konto ZawszeDarmowe to rachunek za 0 zł na zawsze, bez dodatkowych warunków.- Wprowadzamy na rynek przełomową ofertę rachunków ZawszeDarmowych nie tylko z nazwy. Oddając w ręce Klientów Pocztowe Konto ZawszeDarmowe wpisujemy w tabeli opłat i prowizji 0 zł wraz z dożywotnią gwarancją niezmienności tej stawki – mówi Szymon Midera, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego.W przypadku Konta ZawszeDarmowego 0 zł pojawia się jeszcze częściej. Klienci nie zapłacą za bankowanie przez Internet oraz samodzielną obsługę przez infolinię. Darmowe są także wypłaty z ponad 5000 bankomatów w Polsce. Jeśli klient wybierze dodatkową opcję, to za

Bank Pocztowy wprowadza pierwsze na polskim rynku konto z dożywotnią gwarancją braku opłat za prowadzenie. Klienci otwierający konto ZawszeDarmowe nie zapłacą za nie ani złotówki ? bezterminowo i bez dodatkowych warunków. Nowa usługa to element zmian związanych z wprowadzeniem w życie nowej strategii Banku Pocztowego.

Już od 15 września 2014 r. Klienci decydujący się na otwarcie ROR w Banku Pocztowym będą mogli wybrać konto, za które nie będą musieli płacić już nigdy. Pocztowe Konto ZawszeDarmowe to rachunek za 0 zł na zawsze, bez dodatkowych warunków.

Wprowadzamy na rynek przełomową ofertę rachunków ZawszeDarmowych nie tylko z nazwy. Oddając w ręce Klientów Pocztowe Konto ZawszeDarmowe wpisujemy w tabeli opłat i prowizji 0 zł wraz z dożywotnią gwarancją niezmienności tej stawki ? mówi Szymon Midera, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego.

W przypadku Konta ZawszeDarmowego 0 zł pojawia się jeszcze częściej. Klienci nie zapłacą za bankowanie przez Internet oraz samodzielną obsługę przez infolinię. Darmowe są także wypłaty z ponad 5000 bankomatów w Polsce. Jeśli klient wybierze dodatkową opcję, to za abonament w wysokości 5 zł w miesiącu będzie mógł dokonywać darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Podobnie jak w przypadku innych rachunków Banku Pocztowego, Klienci nie zapłacą również za korzystanie z kart płatniczych. Tutaj jedynym warunkiem jest wykonanie operacji bezgotówkowych o łącznej wartości 300 zł w miesiącu, a dla Pocztowego Konta Nestor wręcz 200 zł.

Program lojalnościowy z Pocztą Polską

Nowością w ofercie są programy lojalnościowe dla osób korzystających z Pocztowego Konta ZawszeDarmowego.

Wraz z nowym Kontem przygotowaliśmy dla jego użytkowników Pocztowy Program Ubezpieczeniowy, dzięki czemu Klienci uzyskają na konto zwrot  do 10%  składki ratalnej za ubezpieczenia kupione na Poczcie i w Banku. Wkrótce udostępnimy także Pakiet Pocztowy, w którym zaproponujemy naszym Klientom zwrot 10% kosztów poniesionych na zakup. m.in. listów czy paczek, przez co wybór już teraz konkurencyjnej oferty Grupy Poczty Polskiej będzie jeszcze korzystniejszy ? dodaje Szymon Midera.

A to już wiesz?  Współadministratorzy danych – ułatwienie dla grup przedsiębiorstw

Z Pocztowego Programu Ubezpieczeniowego będą mogli skorzystać także obecni użytkownicy Konta Standard, a z Pakietu Pocztowego ? użytkownicy Pocztowego Konta Firmowego.

Bank Pocztowy uruchomił także Program Aktywny Nestor, w ramach którego posiadacze Pocztowego Konta Nestor płacąc za zakupy w aptece kartą do konta, otrzymają zwrot 5% wartości zakupów.

Wraz z pojawieniem się w ofercie Pocztowego Konta ZawszeDarmowego, Bank Pocztowy wycofuje ze sprzedaży Pocztowe Konto Standard.

Nowe logo

Wprowadzaniu nowej oferty towarzyszyć będzie zmiana logotypu Banku Pocztowego. Nowe, czerwono-granatowe logo Banku Pocztowego, poprzez spójność z logo Poczty, jeszcze mocniej podkreśla przynależność Banku do Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej.

Taka identyfikacja wizualna stopniowa zajmować będzie miejsce dotychczasowych oznaczeń placówek Banku. W pierwszej kolejności zmianę zobaczyć będzie można w materiałach reklamowych, drukach oraz na stronie internetowej Banku Pocztowego www.pocztowy.pl.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy