Wiercimy

otoDom.pl po angielsku

otoDom.pl po angielsku
Serwis otoDom.pl przygotował świąteczną niespodziankę dla swoich Klientów obcojęzycznych. Już teraz mogą oni przeglądać ofertę otoDom.pl w angielskiej wersji.Z polskich serwisów coraz chętniej korzystają osoby obcojęzyczne. Szczególną popularnością w odbiorze cieszą się portale informacyjne oraz serwisy, do których zaglądają osoby prowadzące biznes w Polsce. Znalezienie pomieszczeń dla firmy i miejsca do zamieszkania to często pierwsze sprawy z którymi muszą uporać się biznesmeni przybywający do naszego kraju.Funkcjonalność dedykujemy obcokrajowcom, którzy są zainteresowani rynkiem nieruchomości w Polsce – mówi Przemysław Kotwicki, kierownik serwisu otoDom.pl. – Dotychczasowy brak angielskiej wersji serwisu mógł być przeszkodą w swobodnym poszukiwaniu przez nich  mieszkania czy powierzchni biurowej. Możliwość korzystania z otoDom.pl w najpopularniejszym języku biznesowym rozwiązuje ten problem – dodaje Kotwicki.Ponieważ wielu Polaków poszukuje nieruchomości również poza naszym krajem, wersja angielska ułatwi dodawanie ogłoszeń w celu pozyskania polskich

Serwis otoDom.pl przygotował świąteczną niespodziankę dla swoich Klientów obcojęzycznych. Już teraz mogą oni przeglądać ofertę otoDom.pl w angielskiej wersji.

Z polskich serwisów coraz chętniej korzystają osoby obcojęzyczne. Szczególną popularnością w odbiorze cieszą się portale informacyjne oraz serwisy, do których zaglądają osoby prowadzące biznes w Polsce. Znalezienie pomieszczeń dla firmy i miejsca do zamieszkania to często pierwsze sprawy z którymi muszą uporać się biznesmeni przybywający do naszego kraju.

Funkcjonalność dedykujemy obcokrajowcom, którzy są zainteresowani rynkiem nieruchomości w Polsce – mówi Przemysław Kotwicki, kierownik serwisu otoDom.pl. Dotychczasowy brak angielskiej wersji serwisu mógł być przeszkodą w swobodnym poszukiwaniu przez nich  mieszkania czy powierzchni biurowej. Możliwość korzystania z otoDom.pl w najpopularniejszym języku biznesowym rozwiązuje ten problem – dodaje Kotwicki.

Ponieważ wielu Polaków poszukuje nieruchomości również poza naszym krajem, wersja angielska ułatwi dodawanie ogłoszeń w celu pozyskania polskich klientów również osobom z zagranicy.

Wersja otoDom.pl dla obcokrajowców to bliźniacze odbicie oryginalnej witryny serwisu. otoDom.pl jest pierwszym popularnym internetowym serwisem branży nieruchomości, który zdecydował się utworzyć angielską wersję swojej strony.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Program Akumulacji Kapitału - nowa forma oszczędzania w banku PEKAO SA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy