Wiercimy

W mBanku teraz także karty w systemie Visa PayWave

mBank wspiera rozwój rynku płatności zbliżeniowych w Polsce wprowadzając kolejną tego typu kartę - Visa Electron PayWave. To już trzecia karta debetowa dla Klientów indywidualnych mBanku, wyposażona w technologię zbliżeniową. Karta Visa Electron PayWave stanowi uzupełnienie oferty debetowych kart zbliżeniowych dostępnych w mBanku dla Klientów indywidualnych. Funkcjonuje ona obok wprowadzonych w listopadzie br. kart MasterCard Debit PayPass oraz MasterCard Debit PayPass Gold.Jednocześnie do eKONTA wydawane są dwie bezpłatne karty w tradycyjnej technologii – Visa Electron (popularny „delfinek”) oraz karta MasterCard Debit.Visa Electron PayWave posiada wszystkie funkcje wydawanej dotychczas w mBanku karty Visa Electron, co oznacza, że można dokonywać nią transakcji w sklepach i punktach usługowych, płacić w internecie, korzystać z usługi Visa CashBack oraz wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie. Dodatkowo, karta wyposażona jest w antenę zbliżeniową PayWave, dzięki której można wykonywać transakcje zbliżeniowe do kwoty 50 zł bez konieczności potwierdzania ich kodem PIN.Miesięczna opłata za kartę Visa Electron PayWave wynosi

mBank wspiera rozwój rynku płatności zbliżeniowych w Polsce wprowadzając kolejną tego typu kartę – Visa Electron PayWave. To już trzecia karta debetowa dla Klientów indywidualnych mBanku, wyposażona w technologię zbliżeniową.

Karta Visa Electron PayWave stanowi uzupełnienie oferty debetowych kart zbliżeniowych dostępnych w mBanku dla Klientów indywidualnych. Funkcjonuje ona obok wprowadzonych w listopadzie br. kart MasterCard Debit PayPass oraz MasterCard Debit PayPass Gold.

Jednocześnie do eKONTA wydawane są dwie bezpłatne karty w tradycyjnej technologii – Visa Electron (popularny „delfinek”) oraz karta MasterCard Debit.

Visa Electron PayWave posiada wszystkie funkcje wydawanej dotychczas w mBanku karty Visa Electron, co oznacza, że można dokonywać nią transakcji w sklepach i punktach usługowych, płacić w internecie, korzystać z usługi Visa CashBack oraz wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie. Dodatkowo, karta wyposażona jest w antenę zbliżeniową PayWave, dzięki której można wykonywać transakcje zbliżeniowe do kwoty 50 zł bez konieczności potwierdzania ich kodem PIN.

Miesięczna opłata za kartę Visa Electron PayWave wynosi 1,50 zł, jednak Klienci aktywnie z niej korzystający mogą w prosty sposób uniknąć prowizji. Wystarczy bowiem, aby wartość wykonanych kartą transakcji bezgotówkowych wyniosła min. 300 zł miesięcznie, a opłata zostanie zwrócona.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ostatniej edycji rankingu konsumenckiego „Jakość Obsługi” (wrzesień 2010 r.) otrzymał przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010”. W grudniu 2009 r. w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi” „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został także ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r.”, przyznany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier” w lutym 2010 r., to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

A to już wiesz?  Struktura Liderzy Parkietu po raz trzeci w mBanku

mBank – od 10. lat na polskiej scenie bankowej.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy