Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Bonus – Czystość i wszystko w porządku

W branży utrzymania porządku obok dokładności, istotna jest szybkość sprzątania, dlatego dużą popularność zyskują profesjonalne urządzenia czyszczące, które nie tylko spełniają wspomniane dwa warunki, ale również zapewniają komfort użytkowania i przyczyniają się do obniżenia kosztów. Wśród dystrybutorów wysokiej klasy sprzętu do czyszczenia znajduje się polska spółka Bonus-Czystość, która jest autoryzowanym dealerem maszyn do czyszczenia firmy Numatic. Wypracowywana na przestrzeni 45 lat renoma tego angielskiego przedsiębiorstwa opiera się na produkcji wysokiej jakości urządzeń i innowacyjnych rozwiązaniach, które przełożyły się na jego globalny sukces. Obecnie spółka Numatic zaopatruje w profesjonalny sprzęt do czyszczenia aż 90 krajów na całym świecie i produkuje przeszło 4 000 urządzeń i akcesoriów dziennie, wśród których są: maszyny do czyszczenia, polerki, szorowarki i

W branży utrzymania porządku obok dokładności, istotna jest szybkość sprzątania, dlatego dużą popularność zyskują profesjonalne urządzenia czyszczące, które nie tylko spełniają wspomniane dwa warunki, ale również zapewniają komfort użytkowania i przyczyniają się do obniżenia kosztów. 

Wśród dystrybutorów wysokiej klasy sprzętu do czyszczenia znajduje się polska spółka Bonus-Czystość, która jest autoryzowanym dealerem maszyn do czyszczenia firmy Numatic. Wypracowywana na przestrzeni 45 lat renoma tego angielskiego przedsiębiorstwa opiera się na produkcji wysokiej jakości urządzeń i innowacyjnych rozwiązaniach, które przełożyły się na jego globalny sukces. Obecnie spółka Numatic zaopatruje w profesjonalny sprzęt do czyszczenia aż 90 krajów na całym świecie i produkuje przeszło 4 000 urządzeń i akcesoriów dziennie, wśród których są: maszyny do czyszczenia, polerki, szorowarki i profesjonalne odkurzacze. Sztandarowym produktem tej angielskiej firmy jest odkurzacz Henry, znany z charakterystycznego uśmiechu na obudowie.

Urządzenia oferowane przez firmę Bonus ? Czystość sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach biurowych czy w przemyśle, ale można je z powodzeniem stosować również w gospodarstwach domowych. Szeroka gama produktów pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do potrzeb klientów. I tak, w ofercie firmy znaleźć można urządzenia czyszczące trojakiego rodzaju: zasilane na baterie, kablowe oraz trakcyjne. Maszyny świetnie się spisują w codziennym utrzymaniu podłóg w czystości, ponieważ zarazem myją i osuszają powierzchnie, dzięki czemu sprawdzają się w miejscach, które charakteryzuje duża fluktuacja osób.

W wachlarzu oferowanych przez firmę produktów niezastąpionych w utrzymaniu czystości są szorowarki i polerki. Różnią się one od maszyn do czyszczenia pod kilkoma względami. Szorowarka służy do mycia posadzek i wykładzin, czyści gruntowniej niż maszyna, przez co jej użycie wymaga więcej czasu i wiąże się z przerwą w użytkowaniu powierzchni. Natomiast w rozbudowanym asortymencie profesjonalnych odkurzaczy znaleźć można urządzenia o kilku typach: przeznaczone do biur i hoteli, wielofunkcyjne, pracujące w trybie ?sucho-mokro?, czyli zbierające zarówno wodę, jak i pyły czy kurze, odkurzacze piorące oraz przemysłowe, które z łatwością rozprawią się z tak uporczywymi zanieczyszczeniami, jak: wióry, opiłki żelaza, a nawet olej samochodowy lub chłodziwo tokarskie. Ofertę uzupełniają odkurzacze plecakowe, stanowiące alternatywę dla ?tradycyjnych?, z uwagi na możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Doskonale sprawdzają się m.in. przy sprzątaniu samolotu czy kręgielni. Poza wymienionym sprzętem, dzięki firmie Bonus – Czystość można zaopatrzyć się w wysokiej klasy zamiatarki spalinowe (z silnikami diesla i benzynowe) lub elektryczne. W katalogu dostępne są także inne produkty wspomagające sprzątanie: wielofunkcyjne wózki do sprzątania, mopy i sprzęty do czyszczenia ręcznego, pady czyszczące oraz oryginalne akcesoria i części zamienne jak: końcówki, ssawki, baterie, węże, silniki.

A to już wiesz?  Święta na piątkę

Bonus ? Czystość należy do tych firm, dla których zadowolenie klienta jest priorytetem, stąd proponuje każdemu zainteresowanemu profesjonalnym sprzętem czyszczącym wiele udogodnień. Osoby wahające się co do wyboru konkretnej maszyny czyszczącej, a także ci, którzy przez zakupem chcieliby poznać możliwości urządzeń i uzyskać rzeczowe odpowiedzi na nurtujące ich pytania, mogą skorzystać z opcji kontaktu z doradcą. Pomoże on dopasować sprzęt do zapotrzebowania klienta i konkretnego zastosowania. Osoby planujące nabyć urządzenia czyszczące mają możliwość przetestowania maszyn na żywo, dzięki organizowanym bezpłatnym pokazom. Oprócz przekonania się na własnych oczach np. jak z zabrudzeniami radzi sobie maszyna do mycia podłóg, klient ma szansę wynegocjować atrakcyjną zniżkę na zakupy.

Miarą elastyczności firmy i dopasowania do oczekiwań rynku jest także opcja wynajmu na preferencyjnych warunkach sprzętu czyszczącego. Klient może wybrać między wypożyczeniem maszyny do czyszczenia na krótki czas, obejmujący co najmniej 12 miesięcy a długoterminowym wynajmem, nie dłuższym jednak niż 36 miesięcy. Po tym okresie istnieje możliwość wykupienia urządzenia.

Niezależnie od tego, czy do wyczyszczenia mamy powierzchnię w hali magazynowej, podłogę w biurze czy w domu, warto powierzyć ten obowiązek maszynie, która nie tylko niezawodnie się z niego wywiąże, ale również zrobi to z uśmiechem.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bonus – Czystość. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy